تهران

در صدوبیست و ششمین برنامه "در کوی نیکنامان" فرهنگسرای گلستان در آخرین روز ماه محرم از خانواده های معزز شهیدان حمیدرضا شکارچی و احمد مهربان تجلیل می شود.

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.

انیمیشن ارنست و سلستین به همت فرهنگسرای گلستان و با مشارکت کانون  فرهنگی هنری گویندگان ایران زمین با حضور عوامل دوبله فارسی این انیمیشن به نمایش در می آید.

با تاکید رئیس دیوان محاسبات مبنی بر اینکه شهردار تهران هم مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می‌شود رفتن افشانی از شهرداری مسجل شده و این در حالی است که به احتمال بسیار محسن هاشمی جایگزین وی خواهد شد و شاهد تغییرانی در شورا خواهیم بود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: همچنان در انتظار پاسخ وزیر کشور درباره ادامه کار افشانی در شهرداری تهران هستیم.

معاون مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برخورد قضایی و انتظامی با سلبریتی‌های که هنوز کمک‌های مردمی آنها در زلزله کرمانشاه هزینه نکردند،گفت: این کار خلاف است و امیدواریم با سایر افراد نیز برخورد شود.

کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) با وجود افزایش سه عددی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص ۷۶ در شرایط سالم قرار دارد.

سرپرست وزارت تعاون از توزیع بسته‌های غذایی به آحاد جامعه خبر داد و گفت: در این بخش تیمی متشکل از وزارت رفاه، بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه در حال بررسی درباره میزان و اقلام بسته‌های حمایتی و غذایی هستند و به‌زودی نحوه توزیع اعلام می‌شود.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه یکی از برنامه‌های ما چابک‌سازی مجموعه شهرداری است گفت: ادغام معاونت‌ها و مدیر‌کل شهرداری در دستور کار قرار دارد.

لایحه برنامه ۵ ساله سوم شهرداری تهران توسط افشانی توسط هیئت رئیسه شورای شهر تهران شد.

شانزدهمین نمایشگاه عطر سیب امسال بدون حضور شهردار تهران افتتاح شد، نمایشگاهی که تفاوت‌های بسیاری را با سایر نمایشگاه‌های عطر سیب در ادوار گذشته دارد ضمن اینکه امسال برنامه‌ای برای توزیع بن مورد نیاز هیئت‌ها در دستور کار شهرداری نیست.

رئیس شورای شهر تهران از نامه شورا به رئیس جمهور در خصوص حمل و نقل عمومی خبر داد.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top