تهران

ری- دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۲۰ از اجرای رزمایش ضد تروریستی با سناریوی فرضی بمب گذاری در ساختمان اداره گاز شهرری با هدف آمادگی بیشتر اعضای تخصصی و عمومی خبر داد.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت : مالک پلاسکو مجوزهای لازم را برای احداث بنای جدید نگرفته است و درصورت آغاز پروژه به زودی متوقف می شود .

پردیس- رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: محور هراز به سمت تهران یک طرفه شد.

جعفر سمیعی مدیرکل حراست شهرداری تهران شد‎.

سازمان هواشناسی از احتمال رگبار، رعد و برق، بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در مناطق مختلف کشور طی امروز و فردا خبر داده است.

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اینبار برای کاهش انتقادات به اجرای طرح ترافیک ۹۷ و همچنین واگذاری طرح به خبرنگاران، بار دیگر سازمان‌های دیگر را مسئول این کم کاری دانست اما فارع از اینکه تمام انتقادات به وی وارد است.

 افشانی با رأی اعضای شورای شهر تهران، به‌عنوان شهردار جدید تهران انتخاب شد.

مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه از ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

 شهردار تهران، حکم معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران را صادر کرد.

رئیس شورای شهر تهران در راستای بازدید از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات اعلام کرد خطوط متروی تهران نیازمند 12هزار میلیارد بودجه می باشد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رئیس‌جمهور به ظاهر دیوانه آمریکا اخیراً سخنانی گفت؛ اینها همیشه دشمنی کرده‌اند، همیشه در حال توطئه بودند، اما رئیس‌جمهور فعلی از همه بدتر است.

تصادف اتوبوس با تریلی در بزرگراه فتح منجر به زخمی شدن ۱۲ سرنشین اتوبوس شد.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top