رسانه

محمد حیدری دبیر انجمن صنفی مدیران رسانه در نامه ای به معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت خواستار نظارت بر شرکت های سودجو شد.

سند چشم انداز بيست ساله ايران، تبيين افقى براى توسعه ايران در زمينه هاى فرهنگى، علمى، اقتصادى، سياسى و اجتماعى است كه توسط مجمع تشخيص مصلحت نظام تدوين شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نبأپرس را در سایت و صفحات اختصاصی و پیام رسان های داخلی و شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدیرمسئول مؤسسه کیهان گفت: رژیم صهیونیستی از زمان انتخاب روز قدس نتوانسته منطقه‌ای را تسخیر کند یا اگر قصد تجاوزگری داشته سریعاً عقب‌نشینی کرده است.

نشست صمیمانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خبرنگاران خارجی مستقر در ایران همزمان با آیین گشایش باشگاه خبرنگاران خارجی، ظهر امروز چهارشنبه 9 خرداد در محل معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی برگزار شد.

ناصر یمین مردوخی کردستانی، شاعر‌ و از پیشکسوتان رسانه درگذشت.

در سال جدید و اعیاد شعبانیه ، نبأپرس  با ظاهری جدید و به روز با نگاه و سلیقه مخاطبان و با امکان نمایش آثار  چند رسانه ای به کار خود ادامه می دهد.

جلسه هم اندیشی و طرح مشکلات حوزه رسانه با حضور نمایندگان مجلس و فراکسیون های فرهنگی و اقتصادی و نمایندگان وزارت ارشاد ، مدیران رسانه و نمایندگان هیئت نظارت بر مطبوعات و مدیران انجمن های صنفی رسانه ها ، خبرنگاران و روزنامه نگاران و هنرمندان به همت انجمن صنفی مدیران رسانه برگزار شد.

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران با هدف گسترش روحیه شادابی و نشاط در میان روزنامه‌نگاران و خبرنگاران با مجموعه ورزشی تفریحی کارتینگ بین المللی پرند تفاهم نامه امضا کرد.

 در پی وقوع زلزله در غرب کشور و جان باختن و زخمی شدن شماری از هموطنان عزیز، مقام معظم رهبری پیامی صادر کردند.

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از صدور مجوز انتشار‌ 87 رسانه مکتوب و الکترونیک در جلسه امروز این هیات خبر داد.

نماهنگ رسم عشق لینک زیر را کلیک کنید و ببینید

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top