اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه تنوع در نوع استخدام ها سبب بی انگیزگی کارکنان شده است گفت: لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری در مجلس در حال اصلاح و تصویب است. به گزارش نبأپرس، از همدان، امیر خجسته در جمع نیروهای کادر شهرداری همدان که ...

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه تنوع در نوع استخدام ها سبب بی انگیزگی کارکنان شده است گفت: لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری در مجلس در حال اصلاح و تصویب است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از امضای تفاهم نامه شرکت سیم افشان یاسوج با یک شرکت عراقی خبر داد.

محمدرضا احمدی‌نژاد سرپرست شهرداری کرج در نامه‌ای به شورای شهر انصراف خود را از  مسئولیت شهرداری کرج اعلام کرد.

رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: عشایر ۲۵درصد گوشت کشور را تولید می کنند.

در جلسه شورای شهر کرج استفاده از تسهیلات خارجی یا فاینانس برای تکمیل خط ۲ قطار شهری کرج با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون یوآن چین با قید ارز مبادله‌ای با اکثریت آرا به تصویب رسید.

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه عدم حمایت از فک خزری سبب انقراض آن می‌شود گفت: در دهه ۹۰ یک میلیون فک خزری وجود داشت اما تنها ۱۰۰ هزار آنها باقی مانده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: سرگرد «حسن ملکی» یکی از مأموران انتظامی شهرستان روانسر ترور شد.

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد گفت: ۱۹۰۰ تن برنج احتکار شده در مشهد کشف و ضبط شد.

مدیر توانمندسازی بنیاد علوی از انعقاد قرار داد ۱۶۷۷ طرح تولیدی و اشتغال‌زایی با بانک‌های عامل خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح با اشتغال ۱۴ هزار نفر ۸۱۳ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

سرپرست معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی و کشف انبار شکر در بیرجند خبر داد و گفت: در این انبار ۱۰ تن شکر کشف شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال ۷۵ خودروی نجات به ناوگان هلال احمر در استان‌ها افزوده می‌شود.

صفحه1 از8

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top