اخبار اجتماعی | آخرین و مهمترین اخبار اجتماعی

طبق آخرین آمار جهانی  مجموع مبتلایان به ۶میلیون و ۳۳هزار و ۸۱۴ نفر در جهان رسید؛ آمریکا با یک‌‌میلیون و ۷۹۳هزار و ۵۳۰ مبتلا در صدر جدول جهانی قرار دارد. به گزارش نبأپرس بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این ...

اجتماعی - نبأپرس

طبق آخرین آمار جهانی  مجموع مبتلایان به ۶میلیون و ۳۳هزار و ۸۱۴ نفر در جهان رسید؛ آمریکا با یک‌‌میلیون و ۷۹۳هزار و ۵۳۰ مبتلا در صدر جدول جهانی قرار دارد.

طبق آخرین آمار بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۰ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌‌باختگان : ۷۶۷۷ مورد

یونیسف به قتل فجیع رومینا اشرفی دختر 14  ساله به دست پدرش واکنش نشان داد.

معاون کل وزارت بهداشت گفت: رفتار چندماه آینده ما باید مطابق با شروع کرونا و منطبق بر حداکثر فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت مسائل بهداشت فردی باشد.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌‌باختگان این بیماری در کشور به ۷۶۲۷ مورد رسید.

زمین لرزه‌ای به بزرگی امروز چهارشنبه تهران را لرزاند.

محمد عزیزی نماینده سابق مجلس و یکی از متهمان پرونده فساد در حوزه خودرو بازداشت شد.

دانشمندان هلندی در بررسی‌های خود متوجه شدند که مصونیت از ابتلای مجدد به بیماری کرونا دائمی نیست.

معاون امور صنایع وزارت گفت: واردات لوازم آرایش به صورت قاچاق خیلی به ممنوعیت واردات مرتبط نیست، 

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۸ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌‌باختگان این بیماری در کشور به ۷۴۱۷ مورد رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۹ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌‌باختگان این بیماری در کشور به ۷۳۵۹ مورد رسید.

صفحه1 از115

مشروح اخبار

Top