تهران

ماجرای پر پیچ و خم املاک ده ونک در اولین قسمت از سری جدید برنامه "تهران۲۰" شنبه ۲۴آذرماه با حضور مسئولین مربوطه پیگیری می شود.

مدیر عامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران از پیشنهاد طرح‌هایی از جمله راه‌اندازی ماشین‌های اشتراکی از طریق اپلیکیشن و همچنین اتصال دریاچه شهرداری خلیج فارس به پارگ جنگلی چیتگر خبر داد.

محمد رضوانی‌فر به‌ عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) منصوب و جانشین مرتضی لطفی در این سمت شد.

مديريت مجتمع رزمال در پي حریق روز گذشته اين مجتمع، اعلام كرد كه عمليات ساخت بزرگترين مجتمع تجاري، فرهنگی و ورزشی غرب تهران از سر گرفته شد.

تهران- رییس اورژانس تهران از استقرار آمبولانس های اورژانس در ۱۰ نقطه این شهر در پی تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.

نائب رئیس شورای شهر تهران گفت در جلسه هم اندیشی هفته بعد با اعضا صحبت می کنیم تا تذکرات وقت کمتری از صحن بگیرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه در موضوع اخذ عوارض در طرح زوج و فرد باید در شورای ترافیک تصمیم‌گیری شود گفت: این طرح قاعدتاً آثار مخربی بر معابر و بزرگراه‌های شمالی خواهد داشت.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در مورد زمان پرداخت بسته حمایتی به بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: بسته حمایتی برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و کارکنان آن، بین ۸ تا ۱۰ روز آینده پرداخت خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اظهارات معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران درخصوص طرح زوج و فرد گفت: بر اساس اعلام این معاونت قرار است هر خودرویی که وارد طرح زوج و فرد بشود هزینه پرداخت کند که البته این موضوع هنوز در شورا بررسی نشده است.

دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محدوده امام زاده هاشم(ع) در جاده هراز خبر داد.

وزیر کشور حکم پیروز حناچی به عنوان شهردار جدید تهران را به وی تحویل داد.

صفحه1 از6

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top