حوادث

سردار خانچرلی از دستگیری یک کلاهبردار سایت دیوار و کشف ۲۰ فقره کلاهبرداری خبر داد.

به علت انفجار مین در غرب کرخه در شهرستان شوش، یک نفر فوت و سه فرزند وی به بیمارستان منتقل شدند.

پسری جوان که روز گذشته در ولایت فاریاب مورد حمله تروریست‌های طالبان قرار گرفت از ناحیه دست و پا فلج شد.

محمد شاه مکوند شامگاه جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعت ۱۹:۱۰ امشب در محور هفتکل به نمره یک، یک سانحه رانندگی بین سواری سمند و تریلی رخ داد.

دقایقی پیش پاساژ خیام در تقاطع خیابان امام خمينی و خيام دچار حریق شد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از سقوط بهمن در ارتفاعات توچال در حوالی ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه امروز صبح خبر داد و گفت: در حال حاضر ۵ تیم امداد و نجات هلال احمر در منطقه مستقر شده‌اند.

دوستان یک پسر در برابر دیدگان وی دختر مورد علاقه اش را اذیت و آزار کردند و پلیس در تعقیب آنها است.

وزارت اطلاعات اعلام کرد: یک هسته افراطی با بریدن شیلنگ و باز گذاشتن شیرگاز آشپزخانه خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم و صنعت بدنبال انفجار، آتش سوزی و کشته سازی بودند.

اگر تا به حال از شماره‌ای بین‌المللی که آن را تشخیص نداده باشید، با شما تماس گرفته‌اند، این تماس‌ها ممکن است یک کلاهبرداری باشد که به آن Wangiri Fraud می‌گویند؛ نوعی از کلاهبرداری که می‌تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

دختر ۱۷ ساله که برای رفتن به خانه سوار بر خودروی زرد رنگ شده بود نمی‌دانست سرنوشت تلخی در خودروی تاکسی در انتظار او است. ۲ مرد آزارگر به زودی محاکمه خواهند شد.

مدارس مناطق یک تا ۵ و ۲۲ تهران در نوبت عصر با تصمیم استانداری تعطیل شد.

علی رغم اینکه استاندار تهران در ابتدای فروردین امسال خبر از نصب سیستم آلارم هشدار سیل در پایخت خبر داده بود که رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران اخیراً تاکید کرد که امیدواریم تا آخر سال ۱۰ سنسور هشدار را نصب کنیم.

صفحه1 از5

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top