یک کارشناس رسمی دادگستری با تخصص محیط زیست، نسبت به پیامدهای جبران‌ناپذیر انتقال آب خزر به سمنان از جمله خسارت به صنعت شیلات، مراتع و جنگل‌های هیرکانی هشدار داد و صرف هزینه هنگفت برای چنین طرحی را مورد انتقاد قرار داد.

سردار حمیدی گفت: در حال حاضر جاده‌های ۲۴ استان درگیر برف و باران هستند و ۴۲ محور اصلی و فرعی به دلیل سیل، ریزش سنگ و موارد دیگر مسدود شده است.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا در تهران و ۸ استان کشورمان، "برف و کولاک" پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور وضعیت جوی استان‌های مختلف کشورمان برای امروز و فردا ۲۲ بهمن را پیش‌بینی کرد.

از هفته پیش‌رو بار دیگر‌ روند ورود سامانه‌های جوی به کشور مهیا‌تر خواهد شد و نیمه دوم هفته پیشرو احتمال "بارش برف سبک" در بسیاری از مناطق کشور وجود دارد.

سازمان هواشناسی کشور برای بسیاری از استان‌های کشورمان، باران، رگبار و رعدوبرق‌، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها‌ پیش‌بینی کرد.

از امروز بارش‌ "برف و باران" در استان‌های واقع در نوار غربی کشور آغاز شده است و به تدریج دامنه این بارش‌ها، مناطق مرکزی و شرقی کشور را نیز در بر خواهد گرفت؛ در غالب مناطق، بارش‌ها به‌صورت برف خواهد بود.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا یکشنبه ۱۶ دی ماه و روز دوشنبه در ۱۲ استان کشورمان بارش برف، باران و کولاک برف پیش‌بینی کرد همچنین احتمال "وقوع بهمن" در جاده‌های ارتباطی اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان به سوی استانهای ساحلی خزر وجود دارد.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا و پنجشنبه، آغاز موج جدید "بارش برف و باران" در ۲۰ استان کشورمان پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور برای فردا (۶ دی) و روز جمعه (۷ دی) در ۲۲ استان کشورمان بارش "برف و باران" پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور برای برخی از استان‌های غربی کشور آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی‌شدن مسیلها را پیش‌بینی کرد.

صفحه1 از5

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top