سازمان هواشناسی کشور برای امروز در برخی از استان‌ها، بارش باران و برای استان‌های غربی کشور بارش برف پیش‌بینی کرد.

سازمان هواشناسی کشور از موج جدید "بارش برف و باران" در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.

معاون امداد و نجات سازمان جمعیت هلال احمر با اشاره به سیل آبگرفتی، برف و کولاک در ۱۹ استان کشور از امداد رسانی به ۵ هزار و ۸۵۲ نفر خبر داد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش شدید باران طی سه روز آینده در استان‌های

تک درناى سیبرى به نام "امید" به عنوان تنها بازمانده جمعیت غربى درناى سیبرى صبح امروز وارد دامگاه فریدونکنار شد.

با ثبت ۴۸.۶ میلی‌متر بارش در ۵۷ روز ابتدایی سال آبی جاری، رشدی ۲۹۵درصدی در میزان بارش‌های کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل به‌ثبت رسیده است.

سازمان هواشناسی کشور برای ۸ استان کشور در روز چهارشنبه و پنجشنبه، "بارش شدید باران"، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه‌ها پیش‌بینی کرد.

به گزارش نبأپرس، با ورود سامانه بارشی جدید از روز گذشته به کشورمان، امروز در غالب نقاط کشورمان شاهد بارش باران و برف هستیم به‌گونه‌ای که محور و جاده شمشک به دیزین در استان تهران نیز امروز کاملاً سفیدپوش شد:

شایان ذکر است بر اساس پیش‌بینی پروفسور اردکانی از پیشکسوتان هواشناسی کشور، توده هوای سردی از طرف شمال سیبری در امتداد سلسله‌کوه‌های اورال به‌طرف کشورمان، دریای خزر و شمال شرق کشور در حال حرکت است و پیش‌بینی می‌شود در هفته آتی از روز دوشنبه 21 آبان ماه 97 تمام نواحی شرق ایران و سواحل دریای خزر و استانهای آذربایجان شرقی و غربی تحت تأثیر این توده هوای سرد قرار گیرد و در ارتفاعات 1000 تا 1500 متر از سطح دریا شاهد بارش "برف" خواهیم بود.

انتهای پیام/

از روز چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ بارش در نیمه غربی کشور آغاز شده و تا پایان هفته تداوم خواهد داشت. طی یکشنبه و دوشنبه ۲۲ و ۲۳ مهر ۱۳۹۷ احتمال آبگرفتگی معابر و سیلاب در هشت استان وجود دارد.

هواشناسی برای هرمزگان، تهران و کرمانشاه رگبار و رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها و برخی رودخانه‌ها را پیش‌بینی کرد.

در کارگاهی با موضوع مسائل ایمنی زیستی مرتبط با موجودات تغییر یافته ژنتیکی، چهره تئوری‌پرداز سرطانزا بودن محصولات ارگانیک، "پروفسور" خطاب شد!!

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top