اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: ۲ واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد در دست‌ساخت است که تلاش می‌شود امسال این ۲ واحد گازی به مدار وارد شود. به گزارش نبأپرس ، محمد سعیدی کیا ظهر امروز در  حاشیه بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد در جمع ...

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: ۲ واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد در دست‌ساخت است که تلاش می‌شود امسال این ۲ واحد گازی به مدار وارد شود.

گروه استان‌ها ــ نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ۲میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت‌های به‌جای‌مانده از سیل فروردین ماه امسال اختصاص می‌یابد.

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: آموزش و پرورش راس توسعه کشور است و معلم پرچمدار این تحول است.

رباط کریم- ۵ هزار و ۱۳۶ واحد مسکن مهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در پرند افتتاح شد.

رباط کریم- معاون وزیر راه و شهرسازی از دریافت هزینه نگهداری از متقاضیان مسکن مهری که برای دریافت واحدهای آماده خود مراجعه نکنند،خبر داد.

رباط کریم- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: مترو پرند تا ۲ سال آینده به بهره برداری می رسد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در یک ماه گذشته شاهد افزایش قیمت ۱۲ قلم از اجناس در بازار استان بودیم، جنسی مانند پیاز ۸۹ درصد و نوعی از تیرآهن یک درصد افزایش قیمت داشته است.

گروه استان‌ها- ۱۲ کامیون کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده توسط مواکب کشور عراق از طریق مرز بین‌المللی شلمچه وارد ایران شد تا میان سیل‌زدگان توزیع شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان با اشاره به پایداری کامل سدهای لرستان گفت: حجم ۶ سد استان که تاکنون آبگیری شده معادل ۲۰۶ میلیون مترمکعب بوده است.

گروه استان‌ها- رئیس دفتر رئیس‌ جمهور با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با عراق برای احداث ۵ شهرک صنعتی مشترک، گفت: یکی از این شهرک‌های صنعتی در کردستان احداث می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان اینکه سامانه بارشی قوی تا ساعاتی دیگر وارد استان کرمان می‌شود گفت: از صعود به ارتفاعات و توقف در مسیر رودخانه‌ها، سیلاب‌ها و حریم رودخانه‌ها به شدت منع شده است.

صفحه1 از54

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top