اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

مهدی توانا مدیر شهرک صنعتی پرند از ساخت پل رو گذر در مقابل این شهرک خبر داد و گفت: 12 هزار نیروی کار از پرند و رباط کریم در شهرک صنعتی پرند مشغول به کارند. به گزارش نبأپرس ، مهدی توانا با حضور در نماز جمعه این هفته پرند و در گفت‌وگو با خبرنگار ...

مهدی توانا مدیر شهرک صنعتی پرند از ساخت پل رو گذر در مقابل این شهرک خبر داد و گفت: 12 هزار نیروی کار از پرند و رباط کریم در شهرک صنعتی پرند مشغول به کارند.

در حالی که کمتر دو ساعت به آغاز دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال تهران باقی مانده، بیش از ۵۰ هزار هوادار در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور دارند.

مهندس آگشته شهردار پرند با اعلام این خبر که مدیریت یکپارچه شهر در قالب یک تفاهم تا پایان امسال و به صورت قانونی با شرکت عمران امضا می شود، گفت: هدف ما از این اقدام هم افزایی و هماهنگی  است نه حذف شرکت عمران.

فرماندار رباط کریم در محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پیامی را صادر کرد.

اصفهان - در پی فاجعه تروریستی سیستان و بلوچستان در پیامی از سوی استاندار اصفهان، روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه در استان اصفهان عزای عمومی اعلام شد.

گروه استان‌ها_ شهردار تهران گفت: شهرداری‌های کشور و به‌ویژه شهرداری تهران کمک زیادی از دولت نمی‌گیرد و خودشان باید درآمد کسب کنند، در شرایطی که وضعیت اقتصادی خوب نیست این درآمدها دچار اختلال شده است.

ساری - تیم کوهنوردی بانوان شهرستان آمل در یک اعزام برون مرزی به کشور ترکیه، موفق به صعود قله آرارات دراین کشور شدند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد و تأکید کرد: این حادثه منجر به شهادت جمعی از پاسداران مدافع وطن شد در عزم و اراده ملت ایران خللی ایجاد نمی‌کند.

عصر امروز یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام مأموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند، در جاده خاش ــ زاهدان هدف حمله انتحاری قرار گرفت.

در پی حادثه تروریستی اتوبوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهادت و مجروح‌شدن تعدادی از حافظان مرزهای میهن اسلامی ۳ روز عزای عمومی در استان سیستان و بلوچستان اعلام شد.

فرماندار شهرستان رباط کریم بهمراه امام جمعه،شهردار و اعضای شورای شهر پرند و رباط کریم،صبح امروز با خانواده معظم شهید احمدی دیدار کردند.

صفحه1 از34

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top