اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

فرماندار رباط کریم گفت: بهار رویش شکوفه های علم و امید، در سایه ی بیداری و نگاه به آینه ی روشن دست یافتنی است. به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی با تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به نو آموزان شهرستان رباط کریم و تهنیت بابت تقارن آن با هفته دولت ...

فرماندار رباط کریم گفت: بهار رویش شکوفه های علم و امید، در سایه ی بیداری و نگاه به آینه ی روشن دست یافتنی است.

رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری پرند در پیام هایی جداگانه آغاز هفته دفاع مقدس را به هموطنان خود تبریک و تهنیت گفتند.

سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم، در نشست هم اندیشی کانون های فرهنگی و تبلیغی، گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای اشاعه ارزش های دینی و چراغ راهی برای روشن بینی نسل جوان است.

گروه استان‌ها ـ رئیس مجلس با بیان اینکه ایجاد ائتلاف برای امنیت آبراه تنگه هرمز توسط آمریکا وسیله جدیدی برای چپاول منطقه است، گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی اجازه بازی با خلیج فارس برای ناامن‌سازی منطقه را نمی‌دهند.

گروه استان‌ها- فرمانده پلیس راه مازندران از وجود ترافیک سنگین در محورهای خروجی مازندران به استان‌های تهران و البرز خبر داد.

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به تجزیه و تحلیل نقشه‌های هواشناسی گفت: شنا در دریای خزر ممنوع شد.

گروه استان‌ها- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اصلاح قانون کار یک موضوع ملی است گفت: در شرایطی هستیم که شرایط کار و اشتغال در دنیا پوست‌اندازی کرده است.

فرماندار رباط کریم گفت: پیاده روی اربعین تجلی عظمت شیعه است از این روی برای برگزاری مراسم اربعین همه ارگان ها همکاری لازم را داشته باشند.

گروه استان‌ها- یک جوان پرتغالی با حضور در دفتر مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی(ع) به دین اسلام مشرف شد.

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: پس‌زدگی جمعیت در پایتخت سبب هجوم سیل جمعیت از این شهر و دیگر شهرهای کشور به شهرهای اطراف تهران شده است.

رئیس پلیس‌راه کشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶ هزار نفر در جاده‌ها جان خود را از دست دادند.

صفحه1 از75

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top