اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

    جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر پرند به ریاست حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه  برگزار شد.   به گزارش نبأپرس ، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر پرند به ریاست حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه و با ...

 

 

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر پرند به ریاست حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه  برگزار شد.

 

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  گفت: در دلت تدبیر و امید ۴۵ هزار واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری نوسازی شده است.

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور مدیران و مسئولان ارشاد استان تهران و شهرستان رباط کریم برگزار شد.

فرماندار قائمشهر از پرداخت ۵۴۰ میلیون تومان به آسیب‌دیدگان کرونایی در این شهرستان خبر داد.

وزیر نیرو گفت‌: بیش از ۵۷ درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور مختص به صنعت آب و برق است که ثمره ‌۴ دهه خوداتکایی به توان و ظرفیت های داخلی است.

فرماندار رباط کریم گفت: در صورت صلاحدید ستاد ملی مقابله با کرونا، استفاده از ماسک در اماکن عمومی که از ۱۵ تیرماه به مدت پانزده روز آغاز شده، در صورت ضرورت تمدید خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقی خبر داد که به تنهایی در شهر کرمانشاه مرتکب 46 فقره سرقت خودرو، قطعات و محتویات آن شده بود.

شهردار پرند گفت:با توجه به اوج گیری و آغاز موج دوم شیوع کروناویروس و افزایش آمار مبتلایان ، طرح ضد عفونی و گندزدایی گسترده سطح شهر پرند، شامگاه جمعه ۲۰ تیرماه آغاز شد.

به همت اداره تبليغات اسلامي رباط کريم، از برگزيدگان مسابقه کتابخواني آيين دوستي با محوريت کتاب دوست پنهان در دفتر امام جمعه اين شهرستان تجليل شد.

مدیر جهاد کشاورزی رباط کریم گفت: با تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان ، ۴۰۰۰۰ متر مربع از اراضی زراعی و باغی رباط کریم آزاد و به چرخه کشاورزی بازگشت.

امام جمعه موقت سمنان با تأکید بر اینکه متولیان امر ترویج حجاب باید برنامه‌ریزی بهتری برای نهادینه‌سازی این امر مهم در جامعه داشته باشند گفت: دشمنان با هجمه علیه عفاف و حجاب به دنبال فروپاشی کانون خانواده هستند.

صفحه1 از125

مشروح اخبار

Top