اردبیل - نبأپرس

۲۲تُن برنج احتکار شده به ارزش ۳میلیارد ریال در اردبیل کشف و ضبط شد.

گروه استان‌ها-بارش کم سابقه برف در شهرستان خلخال منجر به بروز مشکلاتی در تردد شهروندان و مسافران شده است.

گروه استان‌ها ـ رئیس جمهور و هیئت همراه در سفری ‌یک‌روزه جهت افتتاح طرح‌های درمانی، گردشگری، کشاورزی و صنعتی وارد اردبیل شد.

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به اردبیل برنامه‌ها و پروژه‌های استان در حوزه‌های مختلف آماده بهره‌برداری است.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان اردبیل گفت: روز چهارشنبه در سفر رئیس جمهور به اردبیل ، نخستین پل تمام شیشه‌ای و قوسی جهان در هیر به افتتاح می‌رسد.

یک مقام مسوول در استانداری اردبیل سقوط یک فروند هواپیما در آسمان این استان را تایید کرد و گفت: جزییات این حادثه در دست بررسی است.

اردبیل - با اعلام سازمان آموزش و پرورش روز دوشنبه تمامی مدارس استان اردبیل تعطیل شد.

گروه استان‌ها - فرماندار اردبیل گفت: یکی از ضرورت‌ها و نیازهای شهر اردبیل را تامین آب شرب است که در این زمینه جلسات و برنامه‌های مختلف برگزار شده تا این موضوع رابه طور اساسی حل کنیم.

گروه استان‌ها ـ فرمانده کل سپاه گفت: ‌اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومتر ها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه‌چینی‌ها و کارهای خصمانه‌شان سد خواهیم کرد.

گروه استان‌ها ــ نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: همزمان با سفر رئیس‌جمهور خط تولید کارخانه کامیون‌سازی مشگین‌شهر کلید می‌خورد.

گروه استان‌ها ـ معاون اول قضائیه با بیان اینکه پرونده حسین فریدون ‌در حال تجدید نظرخواهی است، گفت: این پرونده در دستگاه قضایی بررسی می‌شود.

در درگیری مسلحانه پلیس شهرستان گرمی با سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵، گروهبان یکم "محمود زاده" به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

صفحه1 از2

Top