استان تهران - نبأپرس

وزیر نیرو گفت‌: بیش از ۵۷ درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور مختص به صنعت آب و برق است که ثمره ‌۴ دهه خوداتکایی به توان و ظرفیت های داخلی است.

شهردار تهران گفت: سر قول خود هستم و موزه ورزش را تبدیل به یک موزه فاخر خواهیم کرد.

 

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان اسلامشهر و افتتاح پروژه های صنایع دستی کشور از شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اعلام عرضه ماسک در ۶۰ پایانه و ایستگاه اتوبوس گفت: چاره‌ای جز سخت‌گیری و ممانعت از ورود شهروندان بدون ماسک به اتوبوس نداریم.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی هراز، فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم خبر داد.

گروه استان‌ها ـ منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: قانون اساسی و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه قانونگذاری ‌یکی از مهم‌ترین راهبردهای ما در هرگونه تصمیم‌گیری در مجلس جدید است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: امسال نماز عید سعید فطر ساعت ۸ صبح در مساجد سراسر استان تهران برگزار می‌شود.

رزمایش مواسات و همدلی وکمکهای مومنانه در شهریار با 6000 بسته معیشتی ، بهداشتی به خانواده های نیازمند تا پایان ماه مبارک رمضان برگزار شد.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به ریزش کوه در جاده هراز گفت: از هموطنان درخواست داریم تا از ادامه سفر در این مسیر خودداری کنند.

فرماندار دماوند با بیان اینکه ‌تمام دستگاه‌ها در آماده‌باش کامل شدند، گفت: بعد از زلزله ۵.۱ ریشتری ‌شرایط دماوند بحرانی اعلام شد.

استاندار تهران با اشاره به وقوع زمین‌لرزه در تهران گفت: آمادگی کاملی از سوی عوامل امداد و نجات، جمعیت هلال احمر و شهرداری‌ها در صورت نیاز وجود دارد.

مدیر هلال احمر استان تهران گفت: استان‌های معین تهران در حال آماده‌باش هستند و مرکز کنترل و هماهنگی هلال احمر استان تهران نیز فعال شده است.

صفحه1 از8

Top