استان تهران - نبأپرس

علیرضا خانی فرمانده قرارگاه جهادی حضرت ثامن الحجج « علیه السلام » دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران از اجرای طرح ملی نسیم مهر رضوی در بیمارستان های درگیر کرونا با همکاری بنیاد کرامت امام رضا « علیه السلام » خبر داد .

جلسه کمیته اطلاع رسانی در خصوص ویروس کرونا در شهرستان شهریار در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.

قائم مقام قرارگاه جهادی آستان قدس رضوی استان تهران از تجلیل این قرارگاه از کادر درمانی سه  بیمارستان شهید چمران، مسیح دانشوری و طالقانی که به ارائه خدمات به بیماران کرونایی پرداخته اند، خبر داد.

فرماندار شهرستان شهریارگفت:با توجه به شیوع کرونا ویروس ،شهرداران و دهیاران تا اطلاع ثانوی نسبت به تعطیلی پارک ها و بوستان ها اقدام نمایندو از امروز تمامی این اماکن تعطیل می باشد.

استاندار تهران از توقف شیب شتابان رشد مبتلایان به کرونا در استان تهران خبر داد.

فرماندار شهرستان شهریار گفت: چند نقاهتگاه با هماهنگی های ایجاد شده برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا در سطح شهرستان شهریار ایجاد می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بسته شدن پمپ های بنزین، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها را در استان تهران تکذیب کرد.

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و انتظامی فرمانداری شهریار گفت:کلیه ارزاق و مایحتاج عمومی و میوه پایان سال شهرستان شهریار تامین شده است.

معاونت سیاسی امنیتی و انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار با اشاره به شیوع کرونا ویروس و لزوم پیشگیری از انتشار آن در سطح شهرستان، محدودیت‌هایی رابه شهرداری ها، بخشداری ها ، اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان ابلاغ کرد.

فرماندار شهریار در خصوص پیشگیری شیوع کرونا ویروس گفت: همچنان معابر شهری ، محیط های عمومی و ادارات در شهرستان شهریار توسط شهرداری ها و سازمان هاضد عفونی می شوند.

شهردار شهریار گفت:در راستای پیشگیری کرونا ویروس تا تمام معابر سطح شهر،دفاتر اداری و ساختمان ها درشهریار ضدعفونی شدند.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۰ اسفند ماه) ناسالم برای گروه‌های حساس است.

صفحه1 از6

Top