اصفهان

گروه استان‌ها- حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای گفت: عده‌ای در واردات، ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی می‌گیرند اما چیزی وارد نمی‌کنند و چوب لای چرخ اقتصاد می‌گذارند و در جهت خواست دشمن، مردم ما را ناراضی‌تر می‌کنند.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد بهنام صفوی هنرمند عرصه موسیقی، با حضور اهالی هنر و عموم مردم در اصفهان تشییع شد.

نماینده مردم فریدن در مجلس گفت: در حال حاضر تصمیم افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی منتفی است و امروز در جلسه غیر‌علنی مجلس با حضور برخی از وزرا و دولت پیرامون این موضوع گفت‌و‌گو می‌شود.

گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با وزارت نیرو برای تالاب گاوخونی هماهنگ شده تا آب به صورت سیلابی در زمان فصل غیرکشت یعنی در بهمن و اسفندماه تامین و رهاسازی شود تا به گاوخونی برسد.

فرماندار سامان استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به گل آلود بودن رودخانه زاینده رود آب شرب مردم با مشکل مواجه شده است‌.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان از تداوم بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

گروه استان‌ها ـ مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ۱۷۰ میلیون متر مکعب آب در مخزن سد زاینده‌رود ذخیره است و آب برای کشاورزان شرق و غرب طبق پیش بینی‌های انجام شده در موعد مقرر توزیع و تأمین خواهد شد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: امروز آمریکا جرأت حمله به یک کشور دسته سوم را ندارد چه برسد به این‌که بخواهد به جمهوری اسلامی ایران حمله کند.

مادر شهید «عبدالرضا بروجی» از شهدای حادثه تروریستی زاهدان بعد از چند روز داغ فرزندش را تاب نیاورد و دعوت حق را لبیک گفت.

۷ نفر از مجروحان حادثه تروریستی زاهدان تاکنون به اصفهان منتقل شده‌اند که در حال حاضر ۲ نفر در ICU و ۵ نفر در سایر بخش‌های یکی از مراکز پزشکی اصفهان بستری هستند.

اصفهان - در پی فاجعه تروریستی سیستان و بلوچستان در پیامی از سوی استاندار اصفهان، روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه در استان اصفهان عزای عمومی اعلام شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در لایحه بودجه ۹۸ متوسط رشد دستمزد کارگران را ۲۰ درصد دیده‌ایم، گفت: شورای عالی کار در روزهای آینده در مورد دستمزد سال آینده تصمیم گیری کرده و تلاش می‌شود فاصله حداقل معیشت و حداقل دستمزد کاهش پیدا کند.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top