بارش برف و باران در اکثر محورهای استان اصفهان همچنان ادامه دارد

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان از تداوم بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش نبأپرس ، مرضیه فراست با اشاره به شرایط جوی محورهای مواصلاتی استان اصفهان اظهار داشت: بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته هم اکنون در کلیه محورهای نطنز، کاشان، گلپایگان و همچنین محورهای میمه به دلیجان و بادرود به کاشان شاهد بارش باران هستیم.

وی ادامه داد: همچنین بر اساس تصاویر نظارتی راهداری‌های تابعه مرکز مدیریت راه‌های استان در محورهای داران به الیگودرز، دامنه به خوانسار و نجف‌ آباد به داران بارش برف را به همراه داریم.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان با اشاره به آمار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی اظهار داشت: با توجه به بررسی اخیر دستگاه‌های تردد شمار، آمار کلی تردد وسایل نقلیه از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان اصفهان حدود 11 میلیون و 855 هزار به ثبت رسیده است.

وی افزود: درصد تغییرات ورودی و خروجی وسایل نقلیه نیز از ابتدای طرح تا پنجمین روز از سال جاری و نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش 5 درصدی همراه بود.

فراست پیرامون تعداد وسایل نقلیه ورودی و خروجی استان در سال گذشته تصریح کرد: تعداد وسایل نقلیه ورودی و خروجی استان در سال گذشته با تعداد حدود 2 میلیون و یکصد و 10 هزار به ثبت رسیده بود و این در حالی است که این آمار در سال جاری با افزایش همراه بوده است.

وی ادامه داد: تعداد وسایل نقلیه ورودی و خروجی استان در سال جاری با تعداد حدود 2 میلیون و 210 هزار به ثبت رسید که نسبت به سال گذشته با افزایش یکصد هزاری همراه بوده است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top