بوشهر

مجری فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی از بارگیری سکوی فاز ۲۴ پارس جنوبی و آماده انتقال به موقعیت خود در خلیج فارس خبر داد و گفت: این سکو با وزنی معادل ۲۳۰۰ تن با تلاش متخصصان داخلی در بوشهر ساخته شد که با نصب آن، بهمن ماه وارد مدار تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: سه سکوی گازی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی تا پایان دی‌ماه امسال وارد مدار تولید و بهره‌برداری می‌شود.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به برداشت روزانه ۵۸۰ میلیون مترمکعب گاز از میدان مشترک پارس جنوبی گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده برداشت گاز تا پایان امسال با افزایش روزانه ۵۰ میلیون متر مکعبی به ۶۳۰ میلیون متر مکعب افزایش می‌یابد.

رئیس جمهور لحظاتی پیش فاز یک نیروگاه پتروشیمی دماوند برای تامین برق و بخار مجتمع های پتروشیمی مستقر در منطقه پارس جنوبی افتتاح کرد.

مدیر توانمندسازی بنیاد علوی از انعقاد قرار داد ۱۶۷۷ طرح تولیدی و اشتغال‌زایی با بانک‌های عامل خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح با اشتغال ۱۴ هزار نفر ۸۱۳ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال ۷۵ خودروی نجات به ناوگان هلال احمر در استان‌ها افزوده می‌شود.

بوشهر - عملیات نصب اولین سکوی دریایی طرح توسعه فازهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ در موقعیت میدان گازی پارس جنوبی با تکیه بر توان مهندسان ایرانی با موفقیت انجام شد.

بوشهر - وزیر نیرو با تاکید بر لزوم ایجاد ظرفیت لازم برای مهار آب‌ها در سطح کشور گفت: ایران کشور کم‌آبی است و باید مدیریت خوب و مناسبی در استفاده از آب داشته باشیم.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top