خراسان شمالی

گروه استان‌ها ‌ـ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بجنورد از اخذ تصمیمات مهم برای توسعه استان در سفر خود به خراسان شمالی خبر داد.

وزیر کشور با بیان اینکه استقرار نیروهای امنیتی در ‌شرق کشور ‌کامل‌تر شد‌، گفت: سپاه اقداماتش در ‌مبارزه با قاچاق کالا، مواد مخدر و ارز را بیشتر کند.

گروه استان‌ها ـ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ رهبر معظم انقلاب به درخواست مذاکره آمریکا بسیار روشن بود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی از آسیب‌دیدگی ۶۰۰۰ واحد مسکونی خراسان شمالی در سیلاب اخیر خبر داد.

گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به دستگیری تیم تروریستی حادثه زاهدان‌ گفت: گام اول برای انتقام این حادثه با دستگیری این گروه برداشته شد.

بجنورد- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از افتتاح یک هزار و ۶ واحد مسکن مهر در استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

معاون فرهنگی قوه قضائیه از تعویق حکم اعدام بابک زنجانی تا بازگشت کامل اموال وی به بیت‌المال خبر داد‌.

پس از گذشت ۷ سال از مصوبه پروژه راه آهن، هنوز این پروژه در تنگنای تخصیص اعتبارات قرار دارد و اگرچه مسئولان در رده‌های مختلف در تلاش هستند تا از هر طریقی اعتبارات وعده داده شده را جذب کنند اما همچنان این پروژه معطل تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برخورد قاطع نیروهای انقلابی با محتکران خبرداد و گفت: در چند روز گذشته اقلام احتکار شده زیادی توسط نیروهای بسیج کشف و تحویل مراجع قضائی شده است و به محتکران هشدار جدی می‌دهیم که با این عمل آنان به‌شدت برخورد می‌شود.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top