خوزستان - نبأپرس

غزیعلی،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خوزستان ، گفت: با شیوع ویروس کرونا، جابجایی مسافر در سطح استان ۸۵ درصد کاهش یافته است.

دیدار معوقه فولاد و استقلال در حالی قرار است چهارم تیرماه در اهواز برگزار شود که وضعیت خوزستان قرمزتر از قبل شده است.

عمران محمدی کارگر چاه نفتی شماره ۱۹ میدان نفتی یادآوران خوزستان دیروز با حلقه آویز کردن خود به زندگی پایان داد. خودکشی که علت آن تاکنون مشخص نبوده

گروه استان‌ها ــ استاندار خوزستان گفت: تعطیلی برخی از شهرستان‌های خوزستان به‌دلیل کاهش فاصله‌گذاری اجتماعی است تا با طغیان بیماری در استان روبه‌رو نشویم.

فرماندار آبادان با بیان اینکه از ساعت ۱۸ روز جمعه ورودی و خروجی آبادان بسته خواهد شد، گفت: خودروهای با غیر از پلاک آبادان به پارکینگ منتقل شده و ۵۰۰هزار تومان تومان جریمه نقدی خواهند شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به افزایش آمار قربانیان الکل تقلبی به ۳۶ نفر، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۰ مورد مسمومیت جدید به مراکز درمانی استان مراجعه کرده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به ۱۱ نفر رسید.

وزیر نیرو در سفر به خوزستان از واژه جدیدی رونمایی کرد و گفت: "دوره مرگی" عامل عدم موفقیت مدیران است که فقط به دوره مدیریتی خود می‌اندیشند.

فرماندار باوی از سقوط یک فروند پهپاد در یکی از روستاهای بخش ملاثانی شهرستان باوی خبر داد.

پیکر مطهر شهید ابومهدی المهندس از فرماندهان جبهه مقاومت از سوی مردم خرمشهر تا مرز شلمچه بدرقه شد.

پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش پس از انتقال به ایران در استان خوزستان تشییع می شود که جزئیات مراسم تشییع آنها در اهواز اعلام شد.

آبگرفتگی معابر سبب تعطیل شدن برخی از مدارس شهر آبادان در روز شنبه شده است.

صفحه1 از7

Top