خوزستان

گروه استان‌ها- رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور گفت: امروزه مطالبات با محدودیت‌های کشور در تناسب نیست.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر در عمق ۱۷ کیلومتری زمین، حوالی مسجدسلیمان استان خوزستان را لرزاند.

گروه استان‌ها ـ وزیر اقتصاد با اشاره به خبر خوب خود برای مردم گفت: در سه‌ ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته واردات کالاهای اساسی رشد قابل‌توجهی داشته و در برخی از اقلام بیش از ۲ برابر واردات صورت گرفته است.

گروه استان‌ها ـ مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از وقوع زلزله ۴.۲ ریشتری در گتوند خبر داد.

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرز هر کشور به منزله ناموس آن کشور است و تا جایی جایگاه دارد که در قانون اساسی آمده بنابراین هرگونه تغییری در مرز ممنوع است مگر به مصلحت نظام و به تصویب چهارپنجم نمایندگان مجلس برسد.

گروه استان‌ها ـ استاندار خوزستان از موافقت کشور عراق با ورود بخشی ازسیلاب خوزستان به رودخانه دجله خبر داد.

دستیار ویژه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: متأسفانه در جریان سیل اخیر حرف‌های ناروا و مهمل‌گویی‌هایی در خصوص سدهای خوزستان در فضای مجازی توسط برخی چهره‌های سیاسی گفته شد.

امام خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان خوزستان و امامت جمعه اهواز و ‌حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌جزائری را به ریاست حوزه علمیه اهواز منصوب کردند.

گروه استان‌ها ـ استاندار خوزستان از هدایت ‌سیلاب‌ها‌ی ‌شادگان و ‌اطراف آبادان به‌سمت خلیج فارس‌ خبر داد و گفت: وضعیت ‌خوزستان تا سه روز آینده کاملاً پایدار می‌شود‌.

گروه استان‌ها- ۱۲ کامیون کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده توسط مواکب کشور عراق از طریق مرز بین‌المللی شلمچه وارد ایران شد تا میان سیل‌زدگان توزیع شود.

گروه استان‌ها- وزیر دفاع در خوزستان گفت: امروز مردم به خوبی می بینند که پاسداران این مرز و بوم با از خودگذشتگی و فداکاری در حال خدمت رسانی به مردم هستند و این خدمت رسانی های خالصانه دل هر ایرانی آزاده را سرشار از امید می کند.

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "خوزستان را ان‌شاءالله بهتر از قبل می‌سازیم" گفت: در حال حاضر همه فرماندهان ارشد سپاه در این منطقه یا دیگر مناطق سیل‌زده حضور ‌عملیاتی دارند.

صفحه1 از5

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top