خوزستان

دزفول- معاون عمرانی فرمانداری دزفول گفت: دبی رودخانه دز در ظهر امروز پنجشنبه به یک هزار و ۲۰۰ متر مکعب رسید که لازم است مردم از نزدیک شدن به بستر رودخانه فاصله بگیرند.

گروه استان‌ها ـ رئیس کمیته جست‌وجو مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر ۴۶ شهید تازه تفحص شده نیز هفته آینده از مرز مهران وارد ایران شده  و با استقبال مردم این خطه تشییع و تدفین می‌شوند.

دادستان شوشتر با اشاره به پرونده تجاوز منتشر شده در فضای مجازی گفت: سه شخص در رابطه با این پرونده دستگیر شده‌اند. دو نفر آن‌ها به این عمل شنیع اقدام کرده و یک نفر از آن‌ها نیز به تهیه فیلم اقدام کرده است.

سخنگوی ارشد ‌نیروهای مسلح کشور گفت: دشمن به این نتیجه رسیده‌ ‌‌که مستقیم با جمهوری اسلامی ایران سینه به سینه نشوند چراکه ‌امکان پیروزی را نداشته و نسبت به این مسئله اطلاع دارند.

اهواز - بارندگی شدید بامداد امروز در شهرهای مختلف استان خوزستان، اغلب شهرهای استان به خصوص اهواز را به استخر تبدیل کرده است.

فرماندار خرمشهر گفت: حدود ۱۲۰ هزار زائر تاکنون از مرز شلمچه تردد کرده‌اند که از این تعداد ۲۰ هزار نفر اتباع خارجه هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اینطور نیست که افراد بی‌گناهی به شهادت برسند و هیچ اتفاقی برای قاتلان آن‌ها نیافتد، تروریست‌ها در آینده در میدان تو دهنی محکمی خواهند خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت که واکنش‌ ایران به این حادثه پشیمان‌کننده، نابودگر و ویرانگر است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حادثه تروریستی اهواز، حادثه‌ای کاملاً طراحی‌شده از بیرون مرزها بود، گفت: اینکه کسانی بخواهند خوزستان را جدا کنند خواب تحقق‌ ناشدنی دیده‌اند.

شمار مردمی که امروز در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز حضور پیدا کردند، آنقدر زیاد است که قابل تصور نبود.

آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و استاندار خوزستان در پیامی مشترک ضمن محکوم‌کردن جنایت تروریست‌ها به بازماندگان شهدا تسلیت گفتند.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top