فارس

گروه استان‌ها- سرپرست آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی استان فارس گفت: سرطان خون و بیماری‌های خونی مانند تالاسمی با استفاده از روش PGD HLA typing برای نخستین بار در ایران  در شیراز در حال درمان است.

گروه استان‌ها- حکم قصاص قاتل امام جمعه شهرستان کازرون طبق رأی صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس صبح امروز در شهرستان کازرون و در ملاء عام اجرا شد.

گروه استان‌ها ـ مسئول دفتر امام جمعه کازرون گفت: حکم اعدام قاتل امام جمعه فقید این شهر فردا صبح اجرا می‌شود.

رتبه ۵ کنکور علوم انسانی ۹۸ با بیان اینکه هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم، گفت: توصیه‌ای که به دیگر دانش‌آموزان و کنکوری‌ها دارم این است که حتما با برنامه‌ریزی درس بخوانند و وقت خود را تلف نکنند.

جوانان جهرمی با راه‌اندازی بنیاد موج مهربانی به رفع محرومیت آموزشی در استان فارس، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و دیگر استان‌ها می‌پردازند.

رئیس کل دادگستری استان فارس پس از اتمام جلسه رسیدگی از صدور حکم قصاص برای عامل شهادت امام جمعه کازرون در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس خبر داد.

معاون‌کل وز‌یر بهداشت با اشاره به درصد اندک کمبود دارو در کشور گفت: کمبود دارو در ایران کمتر از ۱.۵درصد است‌.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: قاتل امام جمعه کازرون شناسایی و دستگیر شد.

شیراز- بیمارستان آنکولوژی امیر شیراز به عنوان تنها مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی و فوق تخصصی آنکولوژی در جنوب کشور، در سال گذشته موفق به ثبت ۴۵ مورد پیوند مغز استخوان در کارنامه خود شده است.

هشتادودومین جلسه علنی شورای شهر شیراز یکی از پرحاشیه‌ترین جلسات در دوره پنجم شورا بود که واکنش فعالان فضای مجازی را به همراه داشت و در همین راستا رئیس شورای شهر از مردم شیراز عذرخواهی کرد.

گروه استان‌ها ـ بارش شدید باران از روز گذشته در استان فارس شروع شده همچنان ادامه دارد و امروز در مناطق شرق شیراز از جمله محله سعدی آب وارد منازل مردم شده است.

گروه استان‌ها- تاکنون پیکر ۱۸ نفر از جان باختگان حادثه سیل شیراز به این اداره کل انتقال یافته که ۱۷ نفر از این عزیزان تعیین هویت شده‌اند.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top