قم

گرو استان‌ها ـ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: فرصت سه‌هفته‌ای به ۴۰ دستگاه مرتبط داده‌شده تا در قالب عنوان، پیشنهادات خود را به شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تصویب و احصا نیاز کشور به اسناد چشم‌انداز ارائه شود.

گروه استان‌ها ـ مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: حوزه از نظر اقتصادی در بدترین شرایط خود قرار دارد، بودجه حوزه‌های علمیه به یک‌سوم کاهش پیداکرده است.

معاون سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: مدیران از دادن وعده‌های غیرواقعی و غیرقابل تحقق خودداری کنند، تلاش سازمان برنامه‌وبودجه کشور بر تزریق عادلانه منابع در بین تمام استان‌ها است.

وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه ‌دولت با اعمال سیاست‌های خاصی در رابطه با نرخ ارز پیش‌بینی‌های بدخواهان را نقش بر آب کرد، گفت: ‌در دوماهه اخیر رشد قیمت‌ها به جای ۷ درصد به ‌۲.۶ درصد رسیده است.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: کشور امروز در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی قرار گرفته، در این شرایط لازم است تا در داخل کشور نیز اتاق جنگی تشکیل‌ شده و تدابیر موردنیاز در آن سنجیده شود.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، در شهر مقدس قم برگزار شد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

یکی از اعضای دفتر آیت‌الله مؤمن با اشاره به آخرین وضعیت ایشان گفت: وضعیت آیت الله مومن نسبت به ابتدای بستری شدن بهتر شده و سطح هوشیاری رو به بهبودی است.

مشاور فرهنگی فرمانده سپاه گفت: همان گونه که قرآن عصر جاهلیت را خاتمه داد و جامعه جاهلی عربستان را به نور معنویت روشن ساخت امروز نیز توان غلبه بر جاهلیت مدرن را نیز دارد.

دادستان کل کشور با بیان ایکه عوامل نفوذ در محیط‌ زیست دستگیر شده‌اند، گفت: هر چند متأسفانه حمایت‌هایی از نفوذی‌ها شد، اما مدارک نفوذ آنان به صورت کامل موجود است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه همکاری قضایی گسترده و اجابت درخواست استرداد مجرمان از بندهای FATF است، گفت: برجام نابودکننده اقتصاد و FATF نابودگر امنیت کشور است.

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه حوزه نمی‌تواند درباره تصویب لایحه FATF بی‌تفاوت باشد، گفت: این یک پیمان عبری، غربی و عربی است، و ما در برابر تصویب این لایحه کوتاه نمی‌آییم.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top