مرکزی

گروه استان‌ها ‌ـ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه اغتشاشات اخیر را سازمان یافته دانست و گفت: مقام معظم رهبری با بصیرت و هوشمندی فضا را مدیریت کردند.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی ‌با تشریح جدیدترین جزئیات گام چهارم هسته‌ای گفت: متخصصان هسته‌ای ‌ایران با انگیزه بالایی‌ غنی‌سازی را در فردو آغاز کردند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۵۳۰ تا ۵۴۰ قلم کالا در لیست ممنوعیت واردات قرار گرفت از جلوگیری از خام‌فروشی در کشور خبر داد.

گروه استان‌ها ـ سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان ‌توان ‌رویارویی با ایران را ندارند‌،گفت: امروز این نوید را به ملت‌ها می‌دهیم که دشمنان در حال طی کردن نفس‌های آخرشان هستند.

گروه استان‌ها ـ جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای اخلال در نظام اقتصادی ایران گفت: نیروی انتظامی مقتدر، آماده، هوشیار ایران با اشراف اطلاعاتی‌ اجازه چنین اقدامی را به دشمن نخواهد داد.‌

رئیس قوه قضائیه با اشاره به مشکلات صنایع گفت: در جلسات سران قوا این مشکلات را پیگیری می‌کنیم‌.

اراک- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی از اعطای بیش از ۵۲۰میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد استان طی سال گذشته خبر داد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: "بیانیه گام دوم" نقشه راهبردی شکل‌گیری "تمدن اسلامی" است.

گروه استان‌ها ـ وزیر راه و شهرسازی از تلاش دولت برای تعادل‌بخشی به قیمت مسکن در بازار خبر داد و گفت: برنامه احداث ۴۰۰ هزار واحد‌ مسکونی جدید و تکمیل ۵۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده است.

گروه استان‌ها ــ ‌رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی نظارت‌ بر جریان امور و اجرای صحیح قوانین را به‌عهده دارد، سال گذشته ۱۰هزار و ۵۱ گزارش تهیه و به مراجع ذی‌صلاح ارسال کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه علم و صنعت اراک گفت: نخستین "درخت خورشیدی" چندمنظوره کشور در اراک رونمایی می‌شود.

رئیس پلیس راه استان مرکزی جزئیاتی از تصادف دلخراش جاده ساوه به تهران را تشریح کرد.

صفحه1 از2

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top