مرکزی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۵۳۰ تا ۵۴۰ قلم کالا در لیست ممنوعیت واردات قرار گرفت از جلوگیری از خام‌فروشی در کشور خبر داد.

گروه استان‌ها ـ سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان ‌توان ‌رویارویی با ایران را ندارند‌،گفت: امروز این نوید را به ملت‌ها می‌دهیم که دشمنان در حال طی کردن نفس‌های آخرشان هستند.

گروه استان‌ها ـ جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای اخلال در نظام اقتصادی ایران گفت: نیروی انتظامی مقتدر، آماده، هوشیار ایران با اشراف اطلاعاتی‌ اجازه چنین اقدامی را به دشمن نخواهد داد.‌

رئیس قوه قضائیه با اشاره به مشکلات صنایع گفت: در جلسات سران قوا این مشکلات را پیگیری می‌کنیم‌.

اراک- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی از اعطای بیش از ۵۲۰میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد استان طی سال گذشته خبر داد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: "بیانیه گام دوم" نقشه راهبردی شکل‌گیری "تمدن اسلامی" است.

گروه استان‌ها ـ وزیر راه و شهرسازی از تلاش دولت برای تعادل‌بخشی به قیمت مسکن در بازار خبر داد و گفت: برنامه احداث ۴۰۰ هزار واحد‌ مسکونی جدید و تکمیل ۵۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده است.

گروه استان‌ها ــ ‌رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی نظارت‌ بر جریان امور و اجرای صحیح قوانین را به‌عهده دارد، سال گذشته ۱۰هزار و ۵۱ گزارش تهیه و به مراجع ذی‌صلاح ارسال کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه علم و صنعت اراک گفت: نخستین "درخت خورشیدی" چندمنظوره کشور در اراک رونمایی می‌شود.

رئیس پلیس راه استان مرکزی جزئیاتی از تصادف دلخراش جاده ساوه به تهران را تشریح کرد.

خمین- نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری برای اجرای فاز اول پروژه خط آهن اراک-خمین-اصفهان ۲۵۰ میلیارد ریال در بودجه پیش بینی شده است.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top