پرند | رباط کریم | بهارستان

فرماندار رباط کریم با حضور به صورت سر زده ازاداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بازدید کرد و در جریان نحوه خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

فرماندار رباط کریم گفت: برای رفع موانع تولید در شهرستان؛ نیازمند یک نگاه کلی مدیری تی، اجماع مشارکت، هم افزایی و هم پوشانی هستیم.

توانمندی های هنری شهروندان پرند در قالب جشنواره صنایع دستی شهروندان پرند برگزار میشود.

فرماندار رباط کریم درپی وقوع زمین لرزه در شمال غرب کشور، جان باختن جمعی از هموطنان را در این حادثه تسلیت گفت.

شورای اسلامی شهر پرند صبح امروز میزبان هنرمندان این شهر بود.

فرماندار رباط کریم در آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی گفت: ایثار و از خود گذشتگی از ضرورت های مدیریت در دستگاهای اداری شهرستان ها است.

همزمان با آغاز مراسم راهپیمایی و تجمع یوم الله ۱۳ آبان ماه در سراسر کشور، بانگ رسای « مرگ بر آمریکا » و « مرگ بر اسرائیل » در فضای شهر پرند طنین انداز شد.

فرماندار رباط کریم گفت: باید با پاسداری و تببین روادید حماسه های جنگ و شهادت در اذهان آینده سازان کشور، پرچم شهدا را هماره برافراشته نگاه داریم.

فرماندار رباط کریم سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهر جدید پرند است.

گروه استان‌ها ــ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به خبر برگزاری جشن هالوین در شهر پرند گفت: به‌محض اطلاع از برگزاری چنین جشنی در کمترین زمان، مالک فست‌فود و گریمور دستگیر شدند.

فرماندار رباط کریم در جمع اهالی رسانه گفت: گل واژه اصلی جشنواره اختتامیه مطبوعات، طرح دغدغه جامعه خبری است و میزبان اصلی جشنواره، خبرنگاران هستند و قدردان خبرنگاران شهرستان هستیم.

حسنی در نخستین روز از هفته پدافند غیرعامل گفت:آموزش و آشنایی کاملِ مسئولان و مدیران کشور با مفهوم پدافند غیرعامل و اجرای اقدامات مربوط به آن ضروری است.

صفحه1 از14

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top