پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

جلسه ای نظارت دوره ای شورای اسلامی استان تهران با حضور رئیس شورای اسلامی استان تهران و سایر مسئولین شهرستان رباط کریم ظهر امروز پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام رباط کریم در فرهنگسرای معلم برگزار شد.

مراسم اربعین شهدای گمنام شهرک آفتاب شهر پرند با حضور مسئولان و تعداد محدودی ازمردم شهیدپرور و انقلابی شهر با رعایت محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

امام جمعه پرند گفت: دیگر دوره خط و نشان کشیدن تمام شده است اگر به وعده ها عمل کردند ما هم به تعهدات خود عمل خواهیم کرد و در غیر این صورت دسترسی ها و نظارت ها گام به گام محدودتر و قطع خواهد شد.

امام جمعه رباط کریم گفت: آمریکا و اروپا بدانند پیمان شکنی، بدون هزینه نیست و ملت ایران اجازه نخواهد داد که منافع ملّیش دستمایه شیادی های آنها قرار گیرد.

 مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم گفت: عملیات واکسیناسیون کرونا با اولویت کادر درمان  بیمارستان آغاز شد.

در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت علی (ع) مراسم اهدای تبلت به دانش آموزان پرندی با حضور مسئولان و تعدادی از خانواده ها به نمایندگی از 43 خانواده دریافت کننده تبلت در شرایط کرونا و محدودیت ها همچنین رضایت خانواده ها و دانش آموزان  مبنی بر  درج خبر و تصاویرشان ، به منظور ترویج فرهنگ کمک و همدلی مومنانه در شرایط خاص کرونا برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در آستانه روز ولادت حضرت علی (ع)، میزبان استاد نقش برجسته بر روی ظروف مسی شد.

امام جمعه شهر پرندگفت: با مشارکت دفتر امام جمعه،فرماندهی وحوزه های بسیج سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند،شهرداری و شورای شهر پرند، بنیاد احسان برکت و جمعی از خیرین 43 تبلت خریداری و امروز به دانش آموزان شهر پرند اهداء شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم گفت:نخستین بیمار کرونای انگلیسی در شهرستان رباط کریم،ساکن شهر پرند با حال عمومی خوب از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) رباط کریم ترخیص شد.

رئیس اداره تبليغات اسلامي و دبیر ستاد اعتکاف شهرستان رباط کریم از برگزار نشدن مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

فرماندار رباط کریم گفت: حضور مردم در صحنه انتخابات، پشتوانه ای محکم و مهم برای مشروعیت نظام جمهوری اسلامی و ادامه حیات و پویایی جامعه است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم گفت: متاسفانه اولین مورد ابتلا به ویروس خطرناک کرونای انگلیسی در شهر پرند شناسایی شده است.

صفحه1 از46

Top