پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه مقاومت بسیج حیدر کرار (ع) شهر پرند در بیانیه‌ای با محکومیت شدید اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام(ص)؛ اسلام ستیزی را پروژه شکست خورده ، اما شتاب دهنده به افول گریزناپذیر امریکا و رژیم صهیونیستی دانست.

جلسه بررسی و رفع مشکلات و ایجاد فرصت های اشتغالزایی جدید درشهرک صنعتی پرند با حضور امام جمعه و مدیران شرکت عمران و شهرک های صنعتی استان تهران و پرند و برخی تولید کنندگان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

نماینده مردم  شهرستان رباط کریم ، بهارستان و پرند به همراه حسن زارعی مشاورنوروزی ورئیس شورای اسلامی نسیم شهر با حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش پیرامون مسائل و مشکلات آموزشی و فرهنگی شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

همزمان با هفته ناجا، رئیس تبلیغات اسلامی رباط کریم به همراه تنی چند از روسای ادارات با فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار کرد.

فرمانده سپاه شهر پرند گفت: طرح اردوی جهادی محله محور سپاه حیدر کرار با مشارکت سازمان ها و ادارات در شهر پرند اجرا می شود.

۵۰۰۰ کیلو گرم برنج و روغن احتکار شده در یک‌واحد مسکونی در پرند کشف شد.

فرمانده سپاه پرند: بنا درخواست‌های مکرر مردمی و در جهت ایجاد امنیت پایدار در سطح شهر و همکاری با نیروی  انتظامی گشت‌های اقتدار ثارالله و گشت رضویون فعالیت خود را آغاز کرده است.

نشست شهردارو مدیردفترنماینده مردمی مجلس درشهرپرند باسازندگان و سرمایه گذاران بخش مسکن درشهرداری پرند برگزار شد.

رئیس عقیدتی سیاسی مرکز ۰۲ ارتش با برشمردن برخی از فعالیتهای شاخص عقیدتی سیاسی، بر تلاش برای افزایش سواد دینی و فرهنگی پرسنل تاکیدکرد: جشن استقبال و بدرقه سربازان، برگزاری کلاس های اموزش مفاهیم و قرائت قرآن کریم، برگزاری کلاس‌های دانش سیاسی و مذهبی برای کارکنان وظیفه و برپایی دوره های بصیرت از مهمترین برنامه‌های این مرکز آموزشی است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند گفت: مراحل پایانی ساخت پل روگذر شهرک صنعتی پرند در حال انجام می باشد و امروز با آغاز عرشه گذاری، این پل در حال آماده سازی می باشد.

فرماندار رباط کریم گفت: برای جلوگیری از تجمع و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا مراسم عزاداری در هیچ نقطه ‌ای از شهرستان برگزار نخواهد شد.

جلسه شورای فرهنگ عمومی  با حضور امام جمعه، فرماندارو  روءسای  ادارات شهرستان رباط کریم و جمعی از مسئولان در ساختمان نیروی انتظامی برگزار شد.

صفحه1 از36

Top