بدرقه زائران اربعین حسینی (ع)/ ساداتی: داغ سپاه عشق تمامی ندارد/ الحسین یجمعنا

فرماندار رباط کریم در مراسم بدرقه اتوبوس های اعزامی به کربلا گفت: ۲۰ اتوبوس برای سهولت در تردد عاشقان حسینی (ع) صبح امروز به مرز مهران اعزام شد.

 به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی در در مراسم بدرقه اتوبوس های حسینی (ع) به همراه معاون امور فنی و عمرانی و نماینده دولت در مجلس، امام جمعه، شهردار و برخی از مسئولان شهرستان حضور یافت و درباره این اعزام به نقطه صفر مرزی شهر مهران، بیان کرد: با تجدید بیعت با شعار اربعین سال ۹۸؛ "الحسین یجمعنا " مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان نیز پا در رکاب مسئولان شدند و یک بار دیگر به بدخواهان مکتب عاشورا به اثبات رساندند که آتش این عشق و جاذبه الهی آن هیچ‌گاه و به هیچ روشی خاموش شدنی نیست.

نماینده عالی دولت با اشاره به کمک نقدی و غیر نقدی ارسال شده افزود: تاکنون دو کامیون حامل ظروف یکبار مصرف و نایلون کیسه ظروف اهدایی شهرک صنعتی کاظم آباد و کامیون بسته های خوراکی بیسکوئیت گرجی از شهر رباط کریم به ارزش بیش از ۳۷ میلیون تومان، به همراه ۳۰۰ میلیون تومان کمک نقدی مردمی از طریق واریز به شماره حساب های بازسازی عتبات عالیات و ستاد اربعین استان تهران راهی موکب های مستقر در عراق برای پذیرایی از عاشقان اربعین سرور و سالار شهیدان شده است.
ساداتی در ادامه درباره اعزام اتوبوس های حسینی برای جابجایی زوار افزود: به همت مسئولان شهرستان، صبح امروز ۲۰دستگاه اتوبوس از ناوگان اتوبوسرانی شهرداری رباط كريم به همراه ۴۰ راننده، يك خودروی گشت و ۳ نفر از پرسنل سازمان مديريت حمل و نقل مجهز به امكانات اوليه، برای ارائه امور خدماتی و درمانی راهی مرز مهران شدند و به مدت ۱۰ روز به صورت شبانه روزی در خدمت زادران حسینی (ع) خواهند بود. هم چنین این اتوبوس های ارسالی شهروندان را به صورت رایگان تا مرز مهران مشایعت خواهند کرد.
انتهای پیام/
 
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top