مراسم تودیع و معارفه شهردار نصیرشهر انجام شد

فرماندار رباط کریم گفت: خدوم بودن مردمان دیار کهن که به نجابت، اصالت و داشتن فرهنگی غنی شهره خاص و عام هستند، یک موهبت الهی است.

 به گزارش نبأپرس ، سید مهدی ساداتی در آیین تودیع و معارفه شهردار نصیر در سالن همایش فرهنگسرای بهشت که با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، مدیر دفتر فنی استانداری و مسئولان شهرستانی برگزار شده بود، ضمن قدردانی از شهردار پیشین و تبریک به فرشاد شهسواری سکاندار جدید بیان کرد: شهرداران گذشته منشا خیر و تحول آفرینی در شهرستان بوده اند و امید دارم شهردار جدید نیز منشا خیرات و ادامه دهنده این راه با محوریت اقدامات حل امورات فرهنگی و شهری بر طبق فرموده رهبری و در راستای سیاست های ریاست جمهوری باشند تا شاهد ارتقا شاخص فنی در شهرستان باشیم.
نماینده عالی دولت در ادامه با تاکید بر قانونمداری و مردمداری برای اداره شهر عنوان کرد: امید بر آن است با رعایت و عمل به قانون و مردمداری به صورت جهادی و شبانه روزی مشغول به خدمت رسانی به مردم شریف، فهیم و دیندار دیار کهن شوید چرا که اگر مردم ببیند مسئولان در حال تلاش برای رفاه آن ها هستند، دلگرم شده و در کنارشان و حتی شاید جلوتر از آن ها برای آبادانی شهر قدم بر می دارند.
وی در مقالی دیگر با اشاره به نزدیکی به فصل انتخابات افزود: در سالی که همه در آستانه انتخابات قرار داریم حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای مورد انتظار است که برای رسیدن به این مهم همت و تلاش شهردار و شورای شهر بسیار حائز اهمیت استو بدانند فقط در چارچوب معرفی و شناخت کاندیداها حق معرفی و اظهار نظر دارند نه در بحث تبلیغات.
فرماندار رباط کریم در ادامه تشریح کرد: مسئولان باید با عمل به مر قانون در انتخابات برای جذب حضور مردم حضور یابند و به هیچ وجه سکوی هیچ فرد یا حزبی نباشند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top