پیشرفت و آبادانی پرند در سایه همدلی و همراهی همگان میسر خواهد شد

جلسه بررسی مشکلات و راه کارهای پیشرفت و آبادانی شهر پرند با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم و بهارستان و پرند برگزار شد.

 به گزارش نبأپرس از پرند، جلسه بررسی مشکلات و ارائه راه کارهای مناسب برای پیشرفت و آبادانی شهر پرند با حضورفرماندار رباط کریم،نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهر، اعضای شورای تامین، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران پرند و برخی از مسئوولان شهری  در دفتر امام جمعه پرند برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین احمد عبداله زاده پاشاکی امام جمعه پرند ضمن تشکر از فرماندار که اولین فرصت ممکن را پس از انتصاب به شهر پرند اختصاص دادند گفت: ماه‌ ها از توافق شهرداری و شرکت عمران برای تحویل شهر و مدیریت یکپارچه می‌گذرد اما این اقدام فقط در همان حدتوافق مانده است و کامل اجرایی نشد. مردم برای انجام کارهای خود در بلاتکلیفی مانده اند که به کدام یک از ادارات  باید مراجعه کنند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده منتخب مردم شهرستان های بهارستان رباط کریم و پرند گفت: طبق قانون تمام ادارات باید به شکل مستقل در شهرهای جدید ایجاد و خدمت رسانی کنند.

وی ضمن تشکر از سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیداشهدا(ع) جهت استقرار سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهر پرند گفت: بیش از 30 نامه به ادارات مختلف جهت استقرار ادارات فرستادیم اما به جز کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه پاسداران هیچ ارگانی پاسخ نداده است.

سپس نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم و شهر پرند ضمن دعوت به تعامل و سازش ادارات در جهت پیشبرد اهداف مردم شهر پرند گفت: مشکلات مدیریتی و تحویل تحولات شهر پرند نهایتاً در سه جلسه آینده باید حل شود زیرا حقوق مردم در این میان ضایع شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: تعهدات شرکت عمران برای ساخت و تجهیز ادارات سپاه، نیروی انتظامی، اطلاعات و ادارات امنیتی باید به صورت کامل انجام و تحویل شود.  

فرماندار رباط کریم افزود: اعتقاد داریم که مردم عزیز از سرمایه های گرانقدر نظام هستند و برای ما مدیران هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به مردم غیور، شهید پرور و نجیب شهرستان نیست. از این روی مطلوب است برای رفع دغدغه های مردم، خدمت رسانی به ولی نعمتان بیش از پیش شود.

ملکشاهی ضمن بیان سند تفاهم نامه شهرداری و شرکت عمران در مدیریت شهری، عنوان کرد: با توجه به مدیریت دوگانه در پرند، در شهریورماه سال گذشته با حضور استاندار تهران، تحویل سند مدیریت یکپارچه شهر با همکاری شرکت عمران به شهرداری سپرده شد، از این روی ضروریست مدیران دست از سلیقگی عمل کردن بردارند و با انسجام، همدلی و هم گامی بیش از پیش برای افزایش سرانه های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، رفاهی و دیگر دغدغه های شهروندان برنامه ریزی نمایند.

وی ضمن تبیین ارائه خدمات به شهروندان در راستای اشتغالزایی جوانان افزود: جمعیت شهر پرند، جمعیت جوانی است که برای ترغیب به ماندن در شهر نیاز به اشتغال و رفاه دارند و رسیدن به این مهم جز در سایه همدلی و همراهی همگان میسر نخواهد شد. شایسته است، مسئولان با خدمات رسانی، ایجاد عمران و آبادانی از خروج نیروها و هزینه ها جلوگیری نمایند.

در ادامه محسن وطن خواهی مدیرعامل شرکت عمران پرند و علیرضا عرب شهردار پرند ضمن خیر مقدم به فرماندار جدید شهرستان رباط کریم و معاونین ایشان، گزارشی از فعالیت های عمرانی و خدماتی خود به نماینده عالی دولت ارائه کردند.

 درپایان این نشست، اعضای شورای اسلامی شهر پرند هر کدام به بیان مشکلات شهر و نقطه نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top