کردستان

گروه استان‌ها ـ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: تعهد بر این است که تا پایان سال‌جاری پروژه‌های مسکن مهر را به اتمام و تحویل مردم داد.

گروه استان‌ها ـ معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر دشمنان نظام کوچک‌ترین نگاه سوء به مرزها و امنیت شهرها و روستاهای کشور داشته باشند با ضربه و مشت آهنین و محکم نیروهای مسلح مواجه می‌شوند.

امام جمعه موقت سنندج گفت: در این شرایط کنونی که مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه‌اند، برگزاری برنامه‌های رقص و پایکوبی دردی از دردهای مردم کردستان دوا نمی‌کند.

گروه استان‌ها- رئیس دفتر رئیس‌ جمهور با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با عراق برای احداث ۵ شهرک صنعتی مشترک، گفت: یکی از این شهرک‌های صنعتی در کردستان احداث می‌شود.

گروه استان‌ها- باتوجه به اینکه سد گاوشان در آستانه سرریز قرار دارد از مردم درخواست می‌شود تحت هیچ شرایطی به رودخانه ورود نزدیک نشوند.

شهردار سنندج گفت: مسئولان شهری آماده مقابله با آب‌گرفتگی و سیلاب احتمالی فردا در سطح شهر هستند.

مدیرعامل جمعیت هلا‌ل‌احمر استان کردستان از تصادف تریلی حمل مواد شیمیایی با کامیون تریلی ویژه حمل خودرو و سواری سمند در گردنه صلوات‌آباد سنندج خبر داد.

سنندج- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تاپایان امسال ظرفیت تولید معدن طلای قروه به ۵ تن می رسد و به بزرگترین واحد تولید طلای ایران تبدیل می شود.

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top