۲۶ هزار واحد مسکن مشارکتی در شهر جدید پرند ساخته می شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن مشارکتی تا پایان سال ۹۹ در این شهر خبر داد.

به گزارش نبأپرس، محسن وطن خواهی در حاشیه مراسم افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پرند گفت: امروز در این مراسم ۵ هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری رسید و آماده تحویل به متقاضیان است. همچنین عملیات اجرایی ۴ باب مدرسه و آماده سازی و محوطه سازی فازهای ۴، ۵ و ۶ مسکن مهر شهر جدید پرند امروز آغاز شد.

وی افزود:پرونده  مسکن مهر پرند در پایان سال ۹۸ بسته خواهد شد، و تنها تعدادی از پروژه‌هایی که مشکل حقوقی دارند باقی می‌ماند که پس از رفع این مشکلات تکمیل و تحویل خواهند شد.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تاکنون ۶۹ هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید به متقاضیان تحویل داده شده که با ۵ هزار واحدی که امروز به بهره برداری رسید به ۷۴ هزار واحد می‌رسد ضمن اینکه ۱۶ هزار واحد مسکن مهر دیگر باقی مانده است که تا پایان امسال به متقاضیان واگذار خواهد شد.

وطن خواهی درباره طرح مسکن مشارکتی با هدف ساخت ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید تا پایان دولت دوازدهم گفت: سهم شهر جدید پرند ۲۶ هزار واحد مسکن مشارکتی یا مسکن امید است که تا پایان سال ۹۹ باید تکمیل شود.

وی افزود: این ۲۶ هزار واحد را بخش خصوصی سرمایه گذاری کرده و آورده شرکت عمران شهر جدید پرند، صدور پروانه ساختمانی و ارائه زمین است. امروز کلنگ ساخت ۴۴۸ واحد مسکن مشارکتی یا مسکن امید در شهر جدید پرند به زمین زده است.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top