اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه‌ای از قطعی بودن لغو تحریم‌های تسلیحاتی ایران در تاریخ ۲۷ مهر خبر داد. به گزارش خبرگزاری نبأپرس ، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با بخش انگلیسی العربیه گفت: تحریم تسلیحاتی ایران پس از به سر آمدن ...

بین الملل - نبأپرس

وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه‌ای از قطعی بودن لغو تحریم‌های تسلیحاتی ایران در تاریخ ۲۷ مهر خبر داد.

لاوروف درباره تلاش های بی حاصل واشنگتن برای اعمال دوباره تحریم های ظالمانه علیه ایران گفت که آمریکا نمی فهمد امکان از سرگیری دوباره تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران وجود ندارد.

دولت آمریکا مدعی شد که در اقدامی یکجانبه مکانیزم ماشه و بازگشت خودکار همه تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال کرده است.

سه کشور انگلیس، آلمان و فرانسه در نامه ای به شورای امنیت بر تداوم تعلیق تحریم های ایران پس از تاریخ ۲۰ سپتامبر تاکید کردند.

نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  گفت که ترامپ در مدیریت بحران کرونا شکست خورده است، لذا شایسته تصدی سمت رئیس جمهوری آمریکا نیست.

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با ارسال نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت، مراتب اعتراض خود را به تهدیدهای اخیر رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران ابراز داشت.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا  , از تمامی برگه های خود در منطقه برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور استفاده می کند و در این زمینه به نظریه «کشورسازی» روی آورده است.

رییس جمهور آمریکا برای به دست آوردن دوباره قدرت در این کشور سرکش است و فردی که یاغی باشد، برای قدرت، دست به هر کاری می‌زند.

نظر سنجی‌ها در آمریکا از برتری جو بایدن نامزد دموکرات‌ها بر دونالد ترامپ حکایت دارد. در این میان ترامپ قصد دارد با ایجاد یک بحران و مطرح کردن ادعای تقلب در رای گیری پستی برای خود وقت بخرد.

رییس سازمان بهداشت پان آمریکن (PAHO) با بیان اینکه جوانان عامل گسترش شیوع کروناویروس در قاره آمریکا بوده‌اند، تاکید کرد که طی شش هفته گذشته موارد مرگ و میر و ابتلا در این منطقه دو برابر شده است.

نماینده ائتلاف فتح در پارلمان عراق از رئیس جمهور این کشور خواست تا هرچه سریعتر حکم اعدام تروریست‌های زندانی را تایید کند.

صفحه1 از174

مشروح اخبار

Top