اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهرهای مختلف فرانسه به صحنه‌ درگیری میان نیروهای پلیس با معترضان تبدیل شد.  به گزارش نبأپرس به نقل از دویچه وله، تظاهرات علیه "بی‌عدالتی اجتماعی" و "خشونت پلیس" امروز شنبه 15 آذر (5 دسامبر) در ده‌ها شهر فرانسه ...

بین الملل - نبأپرس

تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهرهای مختلف فرانسه به صحنه‌ درگیری میان نیروهای پلیس با معترضان تبدیل شد.

در پی شهادت یک دانشمند هسته ای دیگر ایران، رادیو بنگلای معاونت برون مرزی صداوسیما نظر تعدادی از شخصیت های برجسته بنگلادش را در این باره جویا شده است.

جو بایدن در مصاحبه‌ای گفت که به دنبال طولانی‌تر کردن محدودیت‌های هسته‌ای ایران و پرداختن به برنامه موشکی این کشور هستیم.

خودتحریمی جدید مهاجرتی امارات، در حالی به بهانه امنیتی اعمال می‌شود که اقتصاد سرمایه پذیر این کشور را با چالش جدی روبه‌رو می‌کند. این چالش می‌تواند در چالش‌های امنیتی و اجتماعی بازتولید شود.

ظریف وزیر خارجه کشورمان در واکنش به شهادت محسن فخری زاده نوشت: نشانه‌هایی از نقش اسرائیل در ترور دانشمند برجسته ایرانی وجود دارد.

یک روزنامه انگلیسی در مطلبی نوشته است هیچ یک از اهداف پامپئو و دولت ترامپ برآورده نشد و ایران با همه فشارها به پای میز گفتگو نیامد.

سازمان خدمات عمومی دولت ترامپ روند انتقال قدرت به جو بایدن پیروز منتخب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را آغاز کرد.

جو بایدن که به زعم رسانه‌های آمریکا در انتخابات مناقشه برانگیز ریاست جمهوری پیروز شده، می‌گوید بی‌مسئولیتی دونالد ترامپ در پذیرش شکست در انتخابات باورکردنی نیست.

رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه یک فرمان اجرایی را امضا کرد که بر اساس آن ایالت متحده شرکت‌های چینی را که با ارتش این کشور در ارتباط هستند، در فهرست سیاه قرار خواهد داد.

وزیر خارجه روسیه با اشاره به مأموریت سخت صلح‌بانان روسی، گفت: هیچ نیروی حفظ صلح ترکیه‌ای به قره باغ اعزام نمی‌شود و فعالیت ناظرین ترک به مرکز نظارت بر اجرای آتش‌بس در قره باغ، واقع در بخش دیگری از خاک آذربایجان محدود است.

جو بایدن به ریاست‌جمهوری ایالات متحده انتخاب شد، برخی معتقدند روی کار آمدن بایدن فشار تحریم‌ها را سبک‌تر می‌کند، این انگاره با توجه به ضعیف‌شدن آمریکای دوران بایدن احتمالاً درست است، اما نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشیم.

صفحه1 از177

مشروح اخبار

Top