آسیا غربی | خاورمیانه - نبأپرس

رئیس مجلس شورای اسلامی بر آمادگی کامل ایران برای همکاری با دولت جدید لبنان در همه زمینه‌ها تأکید کرد و حزب‌الله را پشتیبان ملت لبنان در برابر تجاوزگری رژیم اسرائیل دانست.

نماینده ائتلاف فتح عراق با اعلام زمان معرفی کابینه جدید اعلام کرد محمد توفیق علاوی، ۵۷ نامزد برای ۱۹ وزارت معرفی خواهد کرد.

یک عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از اقدام آمریکا در واردکردن بیش از هزار تروریست از خاک سوریه به عراق پرده برداشت.

تندیس یادبود سردار سپهبد «شهید قاسم سلیمانی» در مرز لبنان با فلسطین اشغالی رونمایی شد.

مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و همرزمانش از سوی فلسطینیان مقیم سوریه برگزار شد.

سفارت ایران در فرانسه در پاسخ به توییت رئیس گروه پارلمانی ایران - فرانسه اعلام کرد: برخی نهادهای فرانسوی شدیدترین فشارها را حتی در حوزه دارو و حتی بدتر از آمریکا علیه ایران اعمال می‌کنند.

هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم تونس روز چهارشنبه در تظاهراتی گسترده بر مخالفت خود با توطئه آمریکایی صهیونیستی موسوم به معامله قرن و همبستگی با مردم فلسطین تاکید کردند.

ارتش سوریه جاده بین‌المللی «حلب- سراقب» در حومه شرقی ادلب را قطع کرد و با سیطره بر روستای «قیراط» در جنوب این شهر، محاصره تروریست‌ها را تنگ‌تر کرد.

یک عضو دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق شایعه ترور دبیرکل این جنبش را بی‌پایه و اساس خواند.

یک جوان بحرینی دربند زندان های رژیم آل خلیفه امروز به شهادت رسید.

منابع سوری از موفقیت نیروهای ارتش در آزادسازی شهرک «لوف» در حومه ادلب خبر دادند.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به شخصیت علمی و سیاسی صالحی رئیس سازمان انرژی جمهوری اسلامی ایران، خاطر نشان کرد، تحریم وی هیچ تاثیری بر پیشرفت برنامه صلح آمیز تهران ندارد.

صفحه1 از54

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top