آسیا غربی | خاورمیانه

برخی منابع و رسانه‌ها در لبنان از توافق احزاب لبنانی برای معرفی نخست‌وزیر جدید این کشور خبر داده‌اند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بار دیگر بامداد امروز مواضع مقاومت فلسطین در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

مقدم‌فر گفت: امروز اتحاد برای رسانه های جبهه مقاومت نه یک انتخاب، بلکه یک الزام است تا جبهه استکبار نتواند شکست‌های خود در حوزه ی ارزشها و میدان های نبرد را با جادوی رسانه جبران کرده و نتیجه را تغییر دهد.

هواپیماهای رژیم صهیونیستی منطقه‌ای در غرب نوار غزه را بمباران کردند.

منابع فلسطینی از جنایت رژیم صهیونیستی در ترور یکی از فرماندهان ارشد جهاد اسلامی در غزه خبر دادند که واکنش قاطعانه گروه‌های مقاومت را به دنبال داشته و شهرک‌های صهیونیست‌نشین و تل‌آویو هدف شلیک موشک قرار گرفته‌اند.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید مقاومت لبنان تصریح کرد امروز مقاومت در اوج قدرت و حضور و اهمیت خود به عنوان بخشی از محور مقاومت در منطقه است.‎

برگزاری نشست سران عراق، اردن و مصر، عملیات موفقیت‌آمیز حشد شعبی در مرز مشترک با سوریه، دیدار حلبوسی با رؤسای فراکسیون‌های پارلمانی و نشست کابینه با حضور استانداران برای بررسی خواسته‌های تظاهرات‌کنندگان از جمله خبرهای عراق است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به توسعه توان موشکی حماس و گروههای فلسطینی در غزه اذعان کردند.

فرمانده عملیات سامراء از طرح ویژه امنیت مراسم سالگرد شهادت امام حسن عسکری(ع) خبر داد.

مشاور نخست وزیر عراق امروز شنبه احتمال داد که عادل عبدالمهدی مسئولیت دولت انتقالی را در سایه افزایش تظاهرات اعتراض آمیز برعهده بگیرد.

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک عراق با بیان اینکه لشکرکشی آمریکا به منطقه دلیل تنش‌های ادامه‌دار غرب آسیاست، تاکید کرد ضرورت حفظ امنیت می‌تواند عامل وحدت کشورهای اسلامی شود.

با سنکرون شبکه برق دو کشور، شبکه برق عراق به شبکه برق ایران متصل شد.

صفحه1 از46

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top