ترکیه | اوراسیا - نبأپرس

«مایکل روبین» کارشناس اندیشکده «امریکن اینترپرایز» با اشاره به اینکه ترکیه شیوع ویروس کرونا را انکار می کند، گفت: کرونا به ترکیه ضربه خواهد زد و انکار اردوغان تاثیری به مراتب شدیدتر از رکود اقتصادی و افت ارزش پول بر این کشور خواهد گذاشت.»

افراد آسیب دیده در نتیجه این زلزله که ۴۰۵ نفر از این افراد ساکن الازیغ هستند که راهی بیمارستان شدند و حال ۱۱ تن از آنان وخیم گزارش می‌شود و ۱۴۸ تن دیگر از زخمی شدگان نیز مربوط به استان مالاتیا هستند که حال سه تن از آنان نامساعد است.

در استان الازيق شرق تركيه زلزله ٦،٨ ريشتري به وقوع پيوست.

منابع آگاه در سازمان ملل متحد اعلام کردند نشست شورای امنیت درباره عملیات نظامی ترکیه در شمال شرقی سوریه فردا چهارشنبه برگزار خواهد شد.

مطبوعات انگلیس درباره تبدیل حمله ترکیه به شمال سوریه و تبدیل شدن آن به یک نبرد بی‌نهایت هشدار داده و گزینه‌های رئیس جمهور ترکیه در رابطه با شمال سوریه را دشوار دانستند.

عملیات نظامی سوریه در شرق فرات آغاز شد.

الماس‌بیک آتامبایف، رئیس جمهور سابق دستگیر شده قرقیزستان، قبل از محاکمه تا چهارم شهریور در بازداشت خواهد ماند.

روز گذشته در حالی باران شدید در استانبول باعث جاری شدن سیل شد که رسانه‌های این کشور از حضور شهردار و استاندار در تعطیلات تابستانی خبر می‌دادند.

نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه، ۲۰ شهریور ماه در آنکارا برگزار خواهد شد.

اولین قطعات سامانه موشکی اس ۴۰۰ امروز وارد آنکارا شد.

سفارت ترکیه در ایران اخبار ممنوعیت واردات انرژی از ایران برای پالایشگاه‌های این کشور را تکذیب کرد.

رئیس‌جمهور ترکیه ضمن انتقاد از تصمیم آمریکا در عدم‌تحویل جنگنده‌های اف۳۵ این اقدام واشنگتن را سرقت و دزدی آشکار ارزیابی کرده است.

صفحه1 از4

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top