اخبار رسانه ها | آخرین و مهمترین اخبار رسانه ها

شهردار تهران در حالی خبر خبرگزاری مهر را تکذیب می کند که در هیچ بخش از خبر اعلام نشده این لایحه نهایی شده است و تنها از پیش نویس لایحه ای رونمایی کرده که در شهرداری در حال بررسی است. به گزارش نبأپرس به نقل از خبرگزاری مهر  معاون حمل و نقل و ...

شهردار تهران در حالی خبر خبرگزاری مهر را تکذیب می کند که در هیچ بخش از خبر اعلام نشده این لایحه نهایی شده است و تنها از پیش نویس لایحه ای رونمایی کرده که در شهرداری در حال بررسی است.

یکی از گروه‌های تروریستی که در خدمت سیاست‌های آمریکا فعالیت می‌کند، منافقین یا همان مجاهدین خلق هستند که اولین تحرکات خود را برای از سرگیری فعالیت‌های تروریستی آغاز کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام گفت: در مورد گوشت قرمز علاوه بر عرضه گسترده گوشت منجمد و گوسفندی تازه، ​برنامه‌هایی برای واردات دام زنده در نظر گرفته شده که در روزهای آتی اجرا می‌شود.

نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می‌دهد افزایش میزان آمریکایی‌هایی که برای ترک دائمی کشورشان اعلام آمادگی کرده‌اند، به یک رکورد تازه رسیده است.

سالم سلامه گفت: تصمیم انحلال مجلس قانون‌گذاری از جانب محمود عباس تصمیمی باطل و غیر مسئولانه است و هیچ وجه قانونی ندارد.

بدهی بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی به ۸۴ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان رسید که این رقم معادل ۳۵.۸ درصد از کل پایه پولی است و با جمعیت ۸۰ میلیون نفری کشور، بانک مرکزی برای بقای بانک‌های خصوصی به ازای هر ایرانی یک میلیون و ۲۴ هزار تومان هزینه کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ‌در پاسخ به سئوال تسنیم که آیا این قیمت را غیر‌قانونی می‌دانید، گفت: نمی‌شود این قیمت‌گذاری را غیرقانونی دانست، اما باید در این باره سازمان حمایت اعلام نظر کند.

مدیر روابط عمومی استانداری گلستان گفت: دقایقی قبل خودروی ‌حامل رئیس سازمان تأمین اجتماعی در ورودی غربی گرگان، با یک دستگاه کامیون برخورد و واژگون شد.

گروه استان‌ها-امروز لرستان غرق در ماتم شهادت سیدی بود که روزی برای امنیت سرزمینش جان خود را فدا کرد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر ضعیف شدن ایران پس از به قدرت رسیدنش واکنش نشان داد و اعلام کرد، «این تصور اشتباه است».

مراسم گرامیداشت «حماسه‌سازان تنگه ابوقریب» گردان عمار یاسر لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) به‌همت حوزه فرهنگ حماسه و مقاومت خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

صفحه1 از3

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top