رییس جمهوری گفت: امسال 17 طرح پتروشیمی افتتاح می‌شود که از این تعداد، چهار طرح تاکنون افتتاح شده و ۱۳ طرح تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شود.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: ایران علی‌رغم تمامی تحریم‌ها و مشکلات معیشتی که بخش زیادی از مردم با آن رو‌به‌رو هستند، دنیا را در عرصه مقابله با کرونا حیرت‌زده کرده است.

 فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج حیدر کرار (ع) گفت: ،‍ ‍ “دی کلینیک” شهر پرند بزودی توسط سپاه افتتاح خواهد شد

رییس جمهوری با ابراز تاثر از حادثه ناگوار انفجار مهیب در بندر شهر بیروت  تاکید کرد: تهران آماده ارسال کمک‌های پزشکی و دارویی و مداوای مجروحان و سایر مساعدت‌های درمانی لازم است.

فرماندار رباط کریم با صدور پیامی، از تلاش ها و از خودگذشتگی های مدافعان سلامت، پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در مقابله با شیوع ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار رباط کریم در جمع اهالی فرهنگ و هنر، بر ضرورت و نیاز جامعه به نشاط اجتماعی با حضور هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه تاکید کرد

فرمانده سپاه شهر پرند گفت : کاروان شادی غدیر به همراه ۲۰۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه راهی منازل نیازمندان شد و این کاروان شادی هر شب در یک محله کنار شهروندان پرند حضور خواهد یافت.

اولین جلسه امنیت اجتماعی با حضور فرماندار شهرستان رباط کریم در  ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهر جدید پرند برگزار گردید.

 امام جمعه رباط کریم. گفت: نماز جمعه پایگاه همبستگی و انسجام است و باید وحدت و اتحاد میان مردم و مسئولین را تقویت کند.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهر پرند گفت: شهروندان پرند با توجه به فصل گرما و مصرف آب در دوران کرونا برای جلوگیری از قطعی و افت فشار آب صرفه جویی کنند.

اجرای بیش از ۴۸ برنامه فرهنگی و اجتماعی از ابتدای سال تا کنون اجرا شده است 

فرماندار شهرستان رباط کریم از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رباط کریم بازدید کرد.

صفحه1 از885

مشروح اخبار

Top