رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رباط‌کریم گفت: یک جام عتیقه برنجی تاریخی با قدمت قرون میانی اسلامی در شهرستان رباط‌کریم کشف و ضبط شد.

رئیس دادگستری رباط کریم گفت: اصرار برخی از اعضای شورای شهر رباط کریم بر عزل و برکناری شهردار رباط کریم در واقع اثبات بی تدبیری و نداشتن بصیرت است و به جای لجاجت و عناد به فکر خدمت به مردم و آرامش شهر باشند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۷ هزار و ۲۹۴ نفر رسیده است.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین علوی سبزواری از اساتید بزرگ حوزه در خراسان را تسلیت گفتند.

یک مسئول عالی رتبه دولت جدید آمریکا به صهیونیست‌ها اطمینان داد ، دولت جو بایدن هم راه دونالد ترامپ را در روند سازش در پیش گرفته و سعی می‌کند از تحولاتی که در خاورمیانه در دوره ترامپ به وجود آمده کمال استفاده را ببرد.

رئیس‌جمهور گفت: در زمینه واکسن داخلی و خارجی حرکت‌های خوبی صورت گرفته است و در زمینه واکسن داخلی تقریباً می‌توان گفت سال آینده سه واکسن را پیشِ‌رو داریم.

امام جمعه شهر پرند از حضور مردم شهر جدید پرند در مراسم تشییع پیکر شهیدان گمنام تشکر و قدردانی کرد.

سران کشورهای اروپایی روز جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ در نشست شورای اروپا نسبت به گسترش افسارگسیخته گونه‌های مسری‌تر ویروس کرونا به ویژه نوع انگلیسی آن، بشدت ابراز نگرانی کردند.

هتاکی علیه رییس‌جمهوری و نسبت دادن اعمالی سخیف و افترا به وی هرچند شیوه جدیدی نیست؛ تکرار و تشدید آن از تریبون‌های رسمی و رسانه ملی به بهانه نگرانی درباره شرایط کشور و مسلمانی مردم بدعت خطرناکی است که اگر به روال سیاست‌ورزی تبدیل شود اخلاق و سیاست را باهم نابود خواهد کرد.

امام جمعه پرند گفت: آشوب های اخیر کنگره آمریکا در پایان دولت ترامپ و آغاز دولت جوبایدن نشان از نارضایتی از تصمیمات و اقدامات دولت مردان دارد و کشور آمریکا رو به افول است و دیگر جایگاه ابرقدرتی ندارد و ابرقدرت کسی است که حرف اول و آخر را بزند.

امام جمعه رباط کریم گفت:بایدن با ترامپ فرقی ندارد هر دو بدنبال تحریم بیشتر ملت ایرانند،منتها ترامپ با خروج از برجام و بایدن با برگشت به برجام ظاهر شده است و بایدن همانند ترامپ بدنبال تحمیل برجام موشکی و منطقه ای به جمهوری اسلامی است.

رسانه‌های غربی درباره آمارتلفات  و عوارض واکسن فایزر سکوت  کردند.

صفحه1 از961

مشروح اخبار

Top