فرماندار رباط کریم گفت: بهار رویش شکوفه های علم و امید، در سایه ی بیداری و نگاه به آینه ی روشن دست یافتنی است.

رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری پرند در پیام هایی جداگانه آغاز هفته دفاع مقدس را به هموطنان خود تبریک و تهنیت گفتند.

سرپرست تبلیغات اسلامی رباط کریم، در نشست هم اندیشی کانون های فرهنگی و تبلیغی، گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای اشاعه ارزش های دینی و چراغ راهی برای روشن بینی نسل جوان است.

با حضور معاون رئیس قوه قضائیه، سامانه ثبت اموال و دارایی های مسئولان رونمایی شد.

رئیس جمهور برای حضور در هفتاد و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، فردا (دوشنبه) به نیویورک سفر می‌کند.

درهای ورزشگاه آزادی دو ساعت زودتر از موعد مقرر به‌روی هواداران باز شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در سال گذشته ۷ میلیون نفر از هموطنانمان به مناطق راهیان نور اضافه شدند که ۷۰ درصد آنان جوان بین ۱۵ تا ۳۰ سال بودند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با دروغ‌خواندن ادعاها درباره حذف عنوان شهید از معابر گفت: شهیدزدایی نه به چمران، نه به قالیباف و نه به شورای پنجم می‌چسبد.

طبق اعلام بانک مرکزی، زائران اربعین حسینی(ع) در صورت نیاز به خرید می‌توانند نسبت به خرید حداکثر مبلغ ۱۰۰یورو یا معادل آن به سایر ارزها به‌نرخ بازار ثانویه ارز از صرافی‌های مجاز و بانک‌های منتخب ملی، ملت، تجارت، سپه، صادرات و پارسیان اقدام کنند.

گروه استان‌ها ـ رئیس مجلس با بیان اینکه ایجاد ائتلاف برای امنیت آبراه تنگه هرمز توسط آمریکا وسیله جدیدی برای چپاول منطقه است، گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی اجازه بازی با خلیج فارس برای ناامن‌سازی منطقه را نمی‌دهند.

یگان‌های پیاده و محمول نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رژه ۳۱ شهریور در تهران از برابر جایگاه عبور خواهند کرد.

نایب رئیس فدراسیون بوکس گفت: ما ریسک اعزام به مسابقات جهانی را پذیرفتیم و خوشحالم تیم به قدری خوب بود که ما را به آینده امیدوار کرد.

صفحه1 از570

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top