اخبار فرهنگی | آخرین و مهمترین اخبار فرهنگی

معاون توسعه و ترویج امور کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از افتتاح کتابخانه مرکزی یزدی در ماه جاری پس از 24 سال خبر داد. به گزارش نبأپرس، نشست خبری مهدی رمضانی معاون توسعه و ترویج امور کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ...

فرهنگی - نبأپرس

معاون توسعه و ترویج امور کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از افتتاح کتابخانه مرکزی یزدی در ماه جاری پس از 24 سال خبر داد.

پدرسالار تلویزیون و سینمای ایران لحظاتی پیش در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

بهمن فرمان آرا نویسنده و کارگردان سینما هفتمین گزینه اکران آنلاین در سینماها را به نام خود زد.

دهم خردادماه سالگرد شهادت تصویربرداری شبکه پرس‌تی‌وی است که با دیدن واقعیت‌ها در این شبکه انگلیسی‌زبان، به کار در عرصه خبر و رسانه علاقه‌مند شد.

فیلم سینمایی "در انتظار بربرها" ساخته سیرو گرا با بازی جانی دپ،  به دلیل شیوع ویروس کرونا از ماه آگوست (مرداد ماه) به صورت آنلاین اکران میشود.

در حالی که دفتر آیت الله خامنه‌ای و ستاد استهلال ماه، از رویت ماه شوال خبر داده و یکشنبه مورخ چهارم خرداد را مصادف با عید سعید فطر اعلام کرده اند، پنج تن از مراجع تقلید رویت ماه شوال بر ایشان اثبات نشده است.

رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره موضوع فطریه پاسخ فرمودند.

همزمان با پایان ماه مبارک رمضان، اعمال توصیه شده برای شب و روز عید سعید فطر منتشر شد.

کانال فقه و احکام رهبری میزان زکات فطره بر اساس نظر رهبر معظم انقلاب را اعلام کرد.

رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره موضوع زکات و فطره پاسخ فرمودند.

قیمت‌ انواع کاغذ به ویژه کاغذ چاپ و تحریر که در ماه‌های گذشته با افزایش مواجه شده بود، طی چند روز اخیر دچار افزایش قیمت ناکهانی شده و نظرم بازار را بر هم ریخته است.

صفحه1 از23

مشروح اخبار

Top