اخبار فرهنگی | آخرین و مهمترین اخبار فرهنگی

حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاران تبریک گفت. به گزارش خبرنگار فرهنگی نبأپرس ، رئیس سازمان سینمایی که با انصراف از نامزدی چهره سال سینما در جشنواره «سینماسینما» و همینطور خبردادن از پروژه سینما امید در ...

فرهنگی

حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاران تبریک گفت.

«شیشه دارو» این هفته به نفتکش ها می پردازد و توقیف کشتی روسی توسط اوکراین و سیاست های مربوط به آن را بررسی می کند.

در برنامه این هفته «ما مردم» شبکه پرس تی وی بحث و گفت و گو پیرامون جدال دونالد ترامپ با نماینده شهر بالتیمور در کنگره آمریکا و واکاوی اقدامات اخیر وی علیه نمایندگان اقلیت ها در کنگره صورت می گیرد.

پخش مجموعه تلویزیونی «آرایشگاه زیبا» از امروز برای آی‌فیلمی‌های افغانستان و تاجیکستان آغاز می‌شود.

علیرضا رئیس‌دانا مدیر موسسه انتشارات نگاه می‌گوید که قاچاقچیان کتاب آزادانه در بازار می‌گردند و با قرار وثیقه‌های ناچیز آزادند؛ حتی آن‌هایی که «آیات شیطانی» را منتشر و توزیع کرده‌اند.

برنامه «ایران» هیسپان تی وی، این هفته مخاطبان خود را میهمان و مسافر شهرستان خواف از توابع مشهد در استان خراسان رضوی خواهد کرد.

شبکه آی‌فیلم، در «رباعی سینما» امشب، با تهیه‌کنندگی محمدهادی خفاجی، با حسین فلاح‌آبادی همراه شده و سه فیلم کوتاه او را مرور می‌کند.

برنامه «هشتگ پربازدید» (Trending) شبکه پرس تی وی این هفته به بررسی هشتگ FreeZakZaky# می پردازد.

برنامه «ایران» هیسپان تی وی که زیبایی های ایران را به نمایش می گذارد، این هفته مخاطبان خود را به « تنگه رغز» در جنوب استان فارس و منطقه بستک و جاذبه های گردشگری در هرمزگان می برد.

شورش و اعتراضات یهودی های اتیوپی تبار در اسرائیل در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

رفع فقر در کشور بولیوی برنامه اصلی دولت است که جدیدترین قسمت برنامه «منطقه مالی» شبکه هیسپان تی وی اجرای برنامه هایی خدمت محور در این رابطه را تحلیل خواهد کرد.

صفحه1 از15

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top