تیم های شرکت کننده در دومین دوره مسابقات فوتسال "جام ولایت" اصحاب رسانه مشخص شدند

دبیر اجرایی جام ولایت گفت: پس ار بررسی معرفی نامه ها و مدارک ارسالی رسانه برای شرکت در دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه ، تیم های شرکت کننده و زمان قرعه کشی مشخص و اعلام شد.

به گزارش نبأپرس  و به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران ، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: پس از اعلام و انتشار فراخوان برگزاری دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه و استقبال چشمگیر رسانه ها برای مشارکت در این دوره ، مهلت ثبت نام طی خبری تا جهارشنبه ششم شهریورماه تمدید شد که در این زمان برخی از رسانه موفق به ثبت نام و ارسال مدارک جهت شرکت در مسابقات شدند.

دبیر اجرایی جام ولایت اظهار کرد: در این دوره بیش از 40 تیم از رسانه های مختلف مکتوب ، خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و اینترنتی ، مجله و هفته نامه و شبکه های صدا و سیما اعلام حضور کردند که با توجه به آیین نامه و قانون برگزاری ، تیم های که مدارکشان ناقص بود و در مدت تمدید شده نسبت به تکمیل آن اقدام نکرده بودند ، اعم از معرفی نامه رسمی به امضا مدیر مسئول یا مدیرعامل رسانه ، کارت خبرنگاری و پرسنلی ، بیمه ، لیست حقوق و مالیات و عکس پرسنلی که دال بر محرز شدن نیروی رسمی رسانه باشد را ارائه نکردند ، مجبور به حذف آن تیم ها از دور این دوره از مسابقات شدیم.

عزیزی گفت: 24 تیم مدارک شان از همه نظر کامل و مورد تایید بود که به این دوره از مسابقات راه یافتند که به اسامی آنها در ذیل اشاره می شود.

بانک ملت ، خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری ایرنا ، خبرگزاری تقریب ، خبرگزاری آنا ، خبرگزاری صدا و سیما ، شبکه پنج صدا و سیما ، شبکه سپهر رسانه (مجازی صدا و سیما) ، شبکه آی فیلم ، باشگاه خبرنگاران جوان ، شبکه نسیم (نمایش) ، شبکه ورزش ، روزنامه ایران ، روزنامه اطلاعات ، روزنامه جوان ، روزنامه صبح نو ، انجمن عکاسان مطبوعاتی ، پایگاه خبری فوتسال ایران ، پایگاه خبری بانک ورزش ، پایگاه خبری نفحات نیوز ، پایگاه خبری صبح قریب ، پایگاه خبری 90 اقتصادی ، هفته نامه عصر جوان ، هفته نامه آتیه ، تیم های راه یافته به دوره دوم مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه می باشند.

وی در ادامه یادآور شد : دوره مقدماتی این دوره از مسابقات با حضور 24 تیم شامل 6 گروه 4 تیمی برگزار می شود و  از هر گروه دو تیم صعود می کنند. با توجه به 6 گروه 12 تیم صعود می کنند و 4 تیم دیگر برای استاندارد بودن مسابقات و جدول و گروهها با در نظر گرفتن نتیجه مسابقه رو در رو و تفاضل گل به مرحله بعد راه می یایند . در صورت یکسان بودن تفاضل گل، گل زده بیشتر و سپس گل خورده کمتر لحاظ می شود و در صورت برابر بودن تمام این موارد ، قرعه تعیین کننده تیم صعود کننده به مرحله بعد خواهد بود.

عزیزی گفت: با توجه به ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، مراسم قرعه کشی بعد از دهه اول محرم روز یکشنبه 24 شهریورماه راس ساعت 14 در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای رسانه با حضور مقامات و حامیان برگزار کننده و سرپرست های تیم های شرکتت کننده برگزار می گردد.

وی خاطر نشان کرد: مراسم قرعه کشی و افتتاحیه و دور مقدماتی تا نیمه نهایی و فینال مسابقات طی چندروز به آدرس تهران, پاسداران, خیابان شهید گلی نبی, خیابان شهید ناطق نوری, میدان قبا, فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد.

عزیزی در پایان گفت: به مناسبت روز خبرنگار و اعیاد قربان و غدیرخم ، دومین دوره مسابقات فوتسال اصحاب رسانه با عنوان جام ولایت با حمایت مالی بانک ملت و مشارکت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

اشتراک در خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید

Top